Weszło Junior

Akademia Weszło Junior #01. Zadaj pytanie Markowi Śledziowi!

Po kilku tygodniach przygotowań, po krótkim czasie na rozruch serwisu Weszło Junior, odpalamy… własną audycję radiową! W każdy czwartek, o 16:00, przez półtorej godziny na antenie Weszło FM będziemy dyskutować o szkoleniu, piłce młodzieżowej, treningu i wszystkim, co tyczy się tematów pokrewnych!

4 października, czyli już jutro, wyemitujemy pierwszy odcinek “Akademii Weszło Junior”. Na starcie gościem Przemysława Mamczaka będzie wielki autorytet w temacie szkolenia – mentor i wychowawca wielu trenerów – Marek Śledź.

Obecny dyrektor Akademii RKS Raków Częstochowa w przeszłości stworzył od podstaw Akademię Lecha Poznań, która po dziś dzień uznawana jest za najlepiej funkcjonującą w kraju. Pracował również m.in. w Akademii Miedzi Legnica.

Trener Śledź to prawdziwa bomba dla wszystkich czytelników i słuchaczy zainteresowanych młodzieżową piłką. Jego wywiady odbijają się szerokim echem, bo bije od niego charyzma, a przy okazji Śledź nie boi się otwarcie przedstawić własnego, często kontrowersyjnego, zdania.

Około 30 ostatnich minut “Akademii Weszło Junior” planujemy przeznaczyć dla was. Będzie można do nas dzwonić – tradycyjnie na 22 219 50 31.

Jeżeli więc chcecie zadać jakieś pytanie trenerowi Śledziowi – bądźcie w gotowości! Na żywo będziemy również bacznie obserwować co dzieje się pod twitterowym hashtagiem #WeszloFM.

Jeżeli godzina wam nie pasuje, nic straconego. Co prawda nie pogadacie na żywo z obecnymi w studio, ale AWJ #01 będziecie mogli odsłuchać w formie podcastu na platformie soundcloud.

Aa, “Akademia Weszło Junior” odbywać się będzie prawie w każdy czwartek. Dlaczego prawie? Bo raz na trzy tygodnie będzie ona przedzielona podcastem dla trenerów – “Jak Uczyć Futbolu” (autorstwa Przemysława Mamczaka i Pawła Szymańskiego) – który niebawem również zafunkcjonuje na Weszło FM.

Fot. Raków Częstochowa