Weszło Junior

Weszło Junior: Dodaj swoją szkółkę!

Pytaliście o to od samego startu naszego serwisu. Od pierwszych dni Weszło Junior najbardziej absorbującym was tematem była możliwość dodania własnej szkółki do naszej mapy. Teraz możecie już to zrobić! 

Mapa szkółek i ich wizytówki to jedna z głównych funkcjonalności Weszło Junior. Do tej pory podróżowaliśmy po Polsce i niejako losowo uzupełnialiśmy swoją bazę.

Aby powiększyć ją w szybszym tempie, wychodzimy wam na przeciw.

Nie, nie oznacza to, że kończymy z reportażami i wyjazdami! Wręcz przeciwnie! Wciąż sporo naszego czasu spędzać będziemy w terenie.

Niemniej zanim objedziemy wszystkie 3300 szkółek, które istnieją w naszym kraju, trochę czasu minie.

Jak zatem dodać swoją szkółkę na junior.weszlo.com? Wystarczy wejść w zakładkę KONTAKT i pobrać formularz. Później uzupełnić go (byle porządnie i dokładnie, wybrakowane wizytówki będziemy olewać) i podesłać do Przemka lub Dawida.

Szkółka dodana na Weszło Junior w taki sposób nie będzie miała wyszczególnionych plusów i minusów, nie otrzyma także naszej oceny. W zakładce funkcjonowała będzie jako “niezweryfikowana”, ale kiedy w przyszłości zawitamy do niej – uzupełnimy także i wspomniane pola.

A, prosimy o cierpliwość. Pewnie na wstępie akcji “dodaj swoją szkółkę” zasypiecie nas mailami, ale pamiętajcie, że poza wizytówkami pracujemy na bieżąco. Wasze szkółki dodawać będziemy sukcesywnie, nie warto nas poganiać.