Weszło Junior

Akademia Weszło Junior. Czas na sesję!

W każdej akademii przychodzi czas zaliczeń. Wszyscy uczniowie muszą wtedy stanąć przed swoimi wykładowcami i zaprezentować wiedzę, którą przez cały semestr z lepszym lub gorszym skutkiem chłonęli podczas zajęć. Przełom stycznia i lutego to moment, gdy uwielbiania przez studentów sesja potrafi przeorganizować ich życie i wywrócić wszystko do góry nogami…

W trakcie sesji największym zbawieniem każdego studenta są dobrze przygotowane notatki. By pomóc wszystkim trenerom oraz osobom zainteresowanym szkoleniem i piłką dziecięco-młodzieżową zebraliśmy więc wszystkie odcinki Akademii Weszło Junior w jednym miejscu. Od października, do końca stycznia, chronologicznie!

***

Akademia Weszło Junior 01# – Marek Śledź

Dyrektor Akademii RKS Raków opowiada o swoich standardach pracy i funkcjonowaniu szkolenia w częstochowskim klubie. Śledź stworzył w przeszłości akademię Lecha Poznań, więc ma się czym podzielić!

***

Akademia Weszło Junior 02# – Tomasz Tchórz

Tchórz rozpoczął pracę w Ekstraklasie, został asystentem Kibu Vicuny w Wiśle Płock. Porozmawialiśmy o tym, na czym zna się najlepiej – czyli o periodyzacji taktycznej.

***

Akademia Weszło Junior 03# – Bartosz Kubica

W Lizbonie szkolenie stoi na najwyższym poziomie. Jak wygląda dokładnie w Benfice? Opowiedział nam to Polak zaangażowany w życie klubu.

***

Akademia Weszło Junior 04# – Rafał Malinowski, Konrad Czapeczka

Malinowski z Czapeczką wydali drugą książkę z serii “Mentalny Kop”. Porozmawialiśmy bardzo szczegółowo więc na temat motywacji.

***

Akademia Weszło Junior 05# – Robert Podoliński

Podoliński w AWJ zaskoczył. Choć sięgnął piłkarskiego szczytu w Polsce, więcej wspomnień na jego temat ma raczej negatywnych. O blaskach i cieniach pracy w Ekstraklasie, ale i całym życiu trenera w bardzo szczerym wywiadzie…

***

Akademia Weszło Junior 06# – Mariusz Paszkowski

16 lat pracy w roli piłkarskiego trenera przekuł w stworzenie kompleksowego systemu szkolenia. Paszkowski opowiada o FootballLab System.

***

Akademia Weszło Junior 07# – Łukasz Targiel, Tomasz Włodarek

Skupiają się na szczegółach i detalach. Wychwytują je i analizują skrupulatnie, współpracując z takimi zawodnikami jak Kamil Wilczek, Jakub Świerczok czy Damian Kądzior. Jak funkcjonuje Deductor?

***

Akademia Weszło Junior 08# – Aleksander Kowalczyk

Do Polski przyjechał na Święta z Kraju Basków. Niedawno przetłumaczył książkę hiszpańskiego profesora taktyki Mikela Etxarriego, o której obszernie opowiedział w naszej audycji.

***

Akademia Weszło Junior 09# – Ireneusz Mamrot

Do tej pory najpopularniejszy odcinek Akademii Weszło Junior. Mamrot to świetny facet i znakomity trener. W studio Weszło FM nie miał hamulców i szczerze odpowiadał na wszystkie nasze pytania!

***

Akademia Weszło Junior 10# – Patrycja Jeziak

Co jeść, czego nie? Dietetyk młodych sportowców Patrycja Jeziak dzieli się swoimi patentami na odpowiednie odżywianie u aktywnych zawodników. Pojawiło się nawet kilka przepisów…

***

Akademia Weszło Junior 11# – Tomasz Spyra

Coerver Coaching jest metodą treningową dobrze znaną w Polsce. O całej metodologii i licznych mitach wokół Coervera porozmawialiśmy zatem z master coachem Tomaszem Spyrą.