Weszło Junior

Tego się nie spodziewaliśmy. Bilety na MŚ U-20 idą jak świeże bułeczki

I to jak idą! Minął dopiero dzień od rozpoczęcia przedsprzedaży Visa na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019, a poszło już ponad 50 tysięcy biletów!

A dokładnie do godziny 16:00 sprzedano 53 734 wejściówki, a ich liczba cały czas rośnie, ale od początku.

Nie spodziewaliśmy się takiej sprzedaży, bo przede wszystkim pierwszeństwo zakupów biletów mieli posiadacze tylko kart kredytowych Visa, co w pewnym stopniu ograniczało grono kupujących i wyłączało z przedsprzedaży osoby z kartami debetowymi. Jeśli wczoraj o godzinie 12:00, w momencie startu sprzedaży, ktoś próbował się zalogować, to musiał uzbroić się w sporą cierpliwość. Kto wytrzymał, ten po kilkunastu minutach (godzinach) dotarł na stronę i zakupił bilet. O godzinie 17:00, kiedy ponownie zalogowaliśmy się na stronę, nie było już wejściówek na wszystkie mecze Polaków, mecze półfinałowe i finał. Kończyły się także bilety na najciekawsze spotkania.

Regularna sprzedaż wejściówek rozpocznie się 7 marca o godzinie 13:00. Aplikowanie o bilety odbywa się na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy” i ta sprzedaż potrwa do 15 czerwca. Zakupione bilety otrzymujemy na maila, które należy wydrukować.

fot. FotoPyk