Weszło Junior

Finał U-12 chłopców!

Wszyscy zebrani 2 maja na PGE Narodowym czekali głównie na to spotkanie. Faworyt meczu finałowego w kategorii U-12 chłopców – SP 392 Warszawa, która w Finałach Wojewódzkich i Ogólnopolskich nie miała sobie równych, mierzyła się z mistrzami województwa lubuskiego – UKS “czwórka” Kostrzyn nad Odrą, którzy w swoich szeregach mieli największy trenerski autorytet i legendę Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – trenera Adama Bogdańskiego, dla którego były to już osiemnaste Finały Ogólnopolskie.

Pojedynek obu drużyn elektryzował zarówno na trybunach, jak i na boisku. Piłkarzy na plac wyprowadzili Prezydent RP Andrzej Duda i Zbigniew Boniek, oraz inni najważniejsi tego dnia goście specjalni. Mecz był bardzo emocjonujący i zakończony przepiękną bramką z rzutu wolnego na kilka sekund przed końcem meczu, po której poniosło nawet komentującego to spotkanie Mateusza Borka!

Zapraszamy na ostatni wielki finał XIX edycji Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który był najbardziej emocjonującym spotkaniem, jakie tego dnia rozegrano na PGE Narodowym (łącznie z finałem Totolotek Pucharu Polski!). Spotkanie komentowali wspomniany Mateusz Borek i entuzjasta futbolu Czesław Michniewicz, a sędziami meczu finałowego w kategorii U-12 chłopców byli Szymon Marciniak i Paweł Gil. Oglądamy!

fot. Łukasz Grochala/Weronika Kuźma