Weszło Junior

Wystąp w Jak Uczyć Futbolu i opowiedz o lekcjach wuefu w szkole!

Czy chciałbyś wystąpić w „Jak Uczyć Futbolu”? Niepowtarzalna okazja ku temu pojawi się w czwartek 21 listopada!

Porozmawiamy o lekcjach wuefu. O tym, co dzieje się w klasach 1-3 i do jakich paradoksów tam dochodzi. Jak przygotowane i sprawne fizycznie dzieci trafiają do klas czwartych? W czym tkwi problem? A może ze sportem w naszych szkołach nie jest wcale tak najgorzej? Jak to wyglądało przed laty?

Jeżeli pracujesz jako wuefista lub wuefistka w szkole od przynajmniej kilku lat i jesteś w stanie 21 listopada (czwartek) pojawić się na 15:00 (dostępność do około 18:00) w warszawskiej redakcji Weszło FM – napisz nam maila na [email protected].

Do 17 listopada wybierzemy TRZY najbardziej interesujące zgłoszenia. W mailach prosimy o informacje o sobie (od kiedy pracujesz w szkole i w jaki sposób związany jesteś z treningiem piłki nożnej?), krótkie zdanie na temat wuefu w naszych szkołach oraz powód, dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić do JUF.

Optymalnie byłoby, gdyby zgłoszenia nadsyłali nauczyciele ze zwykłych szkół (nie SMS-ów), ale tych ostatnich także nie wykluczamy, bo być może postawimy na jakiś “mix”.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!