U-15: Irlandczycy lepsi od Polaków

Reprezentacja Polski do lat 15 w towarzyskim meczu uległa Irlandii 1:2. „Biało-Czerwoni” szybko będą mogli się zrewanżować rywalom. W czwartek o 13:00 w Galway zostanie rozegrane drugie spotkanie pomiędzy tymi ekipami.

Podopieczni Rafała Lasockiego pod koniec października brali udział w turnieju UEFA Development, gdzie byli w stanie pokonać Islandię 4:0, zremisowali z USA 3:3 i przegrali z Rosją 1:2. Dziś w Galway ulegli Irlandii.

Jeszcze przed przerwą, w 36. minucie, Kevin Zefi wyprowadził swoją reprezentację na prowadzenie. W 50. minucie było już 2:0, za sprawą Cathala Heffernana. Polacy szybko odpowiedzieli na tego gola, bo zaledwie kilkadziesiąt sekund później Marcel Szymański strzelił bramkę kontaktową.

W końcowym rozrachunku nic to nie zmieniło. Irlandia okazała się lepsza i wygrała 2:1.

Irlandia 2:1 Polska