Weszło Junior

Znamy terminarz spotkań w CLJ U-15 i U-17

Przerwa zimowa trwa, niektóre zespoły występujące w Centralnych Ligach Juniorów już rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej, która rusza 7 marca. Znamy już terminarz spotkań CLJ U-15 i U-17. Czy już na starcie dojdzie do hitowych starć?

Przypominamy, że format rozgrywek centralnych do lat 15 i 17 różni się od tej najstarszej kategorii wiekowej. Drużyny są przydzielone do czterech grup po osiem zespołów. Sezon jest podzielony na rundę jesienną i wiosenną. W każdej z nich z ligi spadają po dwie najgorsze drużyny. Z kolei zwycięzcy grup na wiosnę awansują do półfinałów i będą rywalizować o miano najlepszego zespołu w swojej kategorii w Polsce.

Do pierwszej kolejki CLJ U-15 i U-17 zostały jeszcze blisko dwa miesiące, jednak na niektóre spotkania można już sobie teraz ostrzyć zęby. W grupie B CLJ U-17 dojdzie do derbów Szczecina: FASE – Pogoń, i trójmiasta: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk. Z kolei w grupie C Zagłębie Lubin podejmie Śląsk Wrocław, a Górnik Zabrze Ruch Chorzów. Naprzeciw siebie staną też dwie najlepsze ekipy rundy jesiennej w grupie D (Cracovia i Korona Kielce).

W CLJ U-15 od razu dojdzie do derbów Warszawy, Polonia przed własną publicznością zagra z Legią w grupie A. FC Wrocław Academy w grupie C zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, z kolei w grupie B warto zwrócić uwagę na starcie Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin.

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów U-17 – runda wiosenna

Grupa A

1. Kolejka 7 marca 
KS URSUS WARSZAWA – MKS POLONIA WARSZAWA
ESCOLA VARSOVIA – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
LEGIA WARSZAWA  – UKS SMS ŁÓDŹ
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GKS BEŁCHATÓW
2. Kolejka 14 marca
UKS SMS ŁÓDŹ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – MKS POLONIA WARSZAWA
GKS BEŁCHATÓW  – KS URSUS WARSZAWA
ESCOLA VARSOVIA – LEGIA WARSZAWA
3. Kolejka 21 marca
KS URSUS WARSZAWA – UKS SMS ŁÓDŹ
LEGIA WARSZAWA – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ESCOLA VARSOVIA
MKS POLONIA WARSZAWA – GKS BEŁCHATÓW
4. Kolejka 28 marca
ESCOLA VARSOVIA – KS URSUS WARSZAWA
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – GKS BEŁCHATÓW
UKS SMS ŁÓDŹ – MKS POLONIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
5. Kolejka 4 kwietnia
MKS POLONIA WARSZAWA – ESCOLA VARSOVIA
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
KS URSUS WARSZAWA – LEGIA WARSZAWA
GKS BEŁCHATÓW – UKS SMS ŁÓDŹ
6. Kolejka 11 kwietnia
LEGIA WARSZAWA S.A. – MKS POLONIA WARSZAWA
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – UKS SMS ŁÓDŹ
ESCOLA VARSOVIA – GKS BEŁCHATÓW
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KS URSUS WARSZAWA
7. Kolejka 18 kwietnia
UKS SMS ŁÓDŹ – ESCOLA VARSOVIA
GKS BEŁCHATÓW – LEGIA WARSZAWA
MKS POLONIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
KS URSUS WARSZAWA – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
8. Kolejka 25 kwietnia
MKS POLONIA WARSZAWA – KS URSUS WARSZAWA
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – ESCOLA VARSOVIA
UKS SMS ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA
GKS BEŁCHATÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
9. Kolejka 29 kwietnia
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – UKS SMS ŁÓDŹ
MKS POLONIA WARSZAWA – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
KS URSUS WARSZAWA – GKS BEŁCHATÓW
LEGIA WARSZAWA – ESCOLA VARSOVIA
10. Kolejka 2 maja
UKS SMS ŁÓDŹ – KS URSUS WARSZAWA
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – LEGIA WARSZAWA
ESCOLA VARSOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
GKS BEŁCHATÓW  – MKS POLONIA WARSZAWA
11. Kolejka 9 maja
MKS POLONIA WARSZAWA – UKS SMS ŁÓDŹ
GKS BEŁCHATÓW – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
KS URSUS WARSZAWA – ESCOLA VARSOVIA
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA
12. Kolejka 16 maja
UKS SMS ŁÓDŹ – GKS BEŁCHATÓW
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
LEGIA WARSZAWA – KS URSUS WARSZAWA
ESCOLA VARSOVIA – MKS POLONIA WARSZAWA
13. Kolejka 23 maja
MKS POLONIA WARSZAWA – LEGIA WARSZAWA
UKS SMS ŁÓDŹ – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
GKS BEŁCHATÓW – ESCOLA VARSOVIA
KS URSUS WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
14. Kolejka 30 maja
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – MKS POLONIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA – GKS BEŁCHATÓW
ESCOLA VARSOVIA – UKS SMS ŁÓDŹ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – KS URSUS WARSZAWA

Grupa B

1. Kolejka 7 marca
CWZS BYDGOSZCZ – KKS LECH POZNAŃ
AP REISSA POZNAŃ – WARTA POZNAŃ
FASE SZCZECIN – POGOŃ SZCZECIN
ARKA GDYNIA  – LECHIA GDAŃSK
2. Kolejka 14 marca
POGOŃ SZCZECIN – ARKA GDYNIA
WARTA POZNAŃ – KKS LECH POZNAŃ
LECHIA GDAŃSK – CWZS BYDGOSZCZ
AP REISSA POZNAŃ – FASE SZCZECIN
3. Kolejka 21 marca
CWZS BYDGOSZCZ – POGOŃ SZCZECIN
FASE SZCZECIN – WARTA POZNAŃ
ARKA GDYNIA – AP REISSA POZNAŃ
KKS LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK
4. Kolejka 28 marca
AP REISSA POZNAŃ – CWZS BYDGOSZCZ
WARTA POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK
POGOŃ SZCZECIN – KKS LECH POZNAŃ
FASE SZCZECIN – ARKA GDYNIA
5. Kolejka 4 kwietnia
KKS LECH POZNAŃ – AP REISSA POZNAŃ
ARKA GDYNIA – WARTA POZNAŃ
CWZS BYDGOSZCZ – FASE SZCZECIN
LECHIA GDAŃSK – POGOŃ SZCZECIN
6. Kolejka 11 kwietnia
FASE SZCZECIN – KKS LECH POZNAŃ
WARTA POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN
AP REISSA POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK
ARKA GDYNIA – CWZS BYDGOSZCZ
7. Kolejka 18 kwietnia
POGOŃ SZCZECIN – AP REISSA POZNAŃ
LECHIA GDAŃSK – FASE SZCZECIN
KKS LECH POZNAŃ – ARKA GDYNIA
CWZS BYDGOSZCZ – WARTA POZNAŃ SA
8. Kolejka 25 kwietnia
KKS LECH POZNAŃ – CWZS BYDGOSZCZ
WARTA POZNAŃ – AP REISSA POZNAŃ
POGOŃ SZCZECIN – FASE SZCZECIN
LECHIA GDAŃSK – ARKA GDYNIA
9. Kolejka 29 kwietnia
ARKA GDYNIA – POGOŃ SZCZECIN
KKS LECH POZNAŃ – WARTA POZNAŃ
CWZS BYDGOSZCZ – LECHIA GDAŃSK
FASE SZCZECIN – AP REISSA POZNAŃ
10. Kolejka 2 maja
POGOŃ SZCZECIN – CWZS BYDGOSZCZ
WARTA POZNAŃ  – FASE SZCZECIN
AP REISSA POZNAŃ – ARKA GDYNIA
LECHIA GDAŃSK – KKS LECH POZNAŃ
11. Kolejka 9 maja
KKS LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN
LECHIA GDAŃSK – WARTA POZNAŃ
CWZS BYDGOSZCZ – AP REISSA POZNAŃ
ARKA GDYNIA – FASE SZCZECIN
12. Kolejka 16 maja
POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK
WARTA POZNAŃ – ARKA GDYNIA
FASE SZCZECIN – CWZS BYDGOSZCZ
AP REISSA POZNAŃ – KKS LECH POZNAŃ
13. Kolejka 23 maja
KKS LECH POZNAŃ – FASE SZCZECIN
POGOŃ SZCZECIN – WARTA POZNAŃ
LECHIA GDAŃSK – AP REISSA POZNAŃ
CWZS BYDGOSZCZ – ARKA GDYNIA
14. Kolejka 30 maja
ARKA GDYNIA – KKS LECH POZNAŃ
FASE SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK
AP REISSA POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN
WARTA POZNAŃ SA – CWZS BYDGOSZCZ

Grupa C

1. Kolejka 7 marca
ODRA OPOLE – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
GWAREK ZABRZE – KS ROZWÓJ KATOWICE
GÓRNIK ZABRZE  – RUCH CHORZÓW
ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW
2. Kolejka 14 marca
KS ROZWÓJ KATOWICE – ODRA OPOLE
RUCH CHORZÓW – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
ŚLĄSK WROCŁAW – GWAREK ZABRZE
GÓRNIK ZABRZE S.S.A. – ZAGŁĘBIE LUBIN
3. Kolejka 21 marca
ODRA OPOLE – ŚLĄSK WROCŁAW
GWAREK ZABRZE – GÓRNIK ZABRZE
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA  – KS ROZWÓJ KATOWICE
ZAGŁĘBIE LUBIN – RUCH CHORZÓW
4. Kolejka 28 marca
ŚLĄSK WROCŁAW – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
ZAGŁĘBIE LUBIN – GWAREK ZABRZE
RUCH CHORZÓW – KS ROZWÓJ KATOWICE
GÓRNIK ZABRZE – ODRA OPOLE
5. Kolejka 4 kwietnia
ODRA OPOLE – ZAGŁĘBIE LUBIN
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GÓRNIK ZABRZE
KS ROZWÓJ KATOWICE – ŚLĄSK WROCŁAW
GWAREK ZABRZE – RUCH CHORZÓW
6. Kolejka 8 – 11 kwietnia
ZAGŁĘBIE LUBIN – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA (8 kwietnia, godz. 14:00)
RUCH CHORZÓW – ŚLĄSK WROCŁAW
GWAREK ZABRZE – ODRA OPOLE
GÓRNIK ZABRZE – KS ROZWÓJ KATOWICE
7. Kolejka 18 kwietnia
ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ZABRZE
KS ROZWÓJ KATOWICE – ZAGŁĘBIE LUBIN
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GWAREK ZABRZE
ODRA OPOLE – RUCH CHORZÓW
8. Kolejka 25 kwietnia 
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ODRA OPOLE
RUCH CHORZÓW – GÓRNIK ZABRZE
KS ROZWÓJ KATOWICE – GWAREK ZABRZE
ŚLĄSK WROCŁAW – ZAGŁĘBIE LUBIN
9. Kolejka 29 kwietnia
ODRA OPOLE – KS ROZWÓJ KATOWICE
ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE
GWAREK ZABRZE – ŚLĄSK WROCŁAW
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – RUCH CHORZÓW
10. Kolejka 2 maja 
KS ROZWÓJ KATOWICE – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
ŚLĄSK WROCŁAW – ODRA OPOLE
GÓRNIK ZABRZE  – GWAREK ZABRZE
RUCH CHORZÓW S.A. – ZAGŁĘBIE LUBIN
11. Kolejka 9 maja
KS ROZWÓJ KATOWICE – RUCH CHORZÓW
GWAREK ZABRZE – ZAGŁĘBIE LUBIN
ODRA OPOLE – GÓRNIK ZABRZE
RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ŚLĄSK WROCŁAW
12. Kolejka 16 maja
ZAGŁĘBIE LUBIN – ODRA OPOLE
GÓRNIK ZABRZE  – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
RUCH CHORZÓW – GWAREK ZABRZE
ŚLĄSK WROCŁAW – KS ROZWÓJ KATOWICE
13. Kolejka 23 maja
KS ROZWÓJ KATOWICE – GÓRNIK ZABRZE
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. – ZAGŁĘBIE LUBIN
ODRA OPOLE – GWAREK ZABRZE
ŚLĄSK WROCŁAW – RUCH CHORZÓW S.A.
14. Kolejka 30 maja
GWAREK ZABRZE – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
RUCH CHORZÓW – ODRA OPOLE
GÓRNIK ZABRZE – ŚLĄSK WROCŁAW
ZAGŁĘBIE LUBIN – KS ROZWÓJ KATOWICE

Grupa D

1. Kolejka 7 marca 
CRACOVIA – KORONA KIELCE
HUTNIK KRAKÓW – STAL MIELEC
KARPATY KROSNO – WISŁA KRAKÓW
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – MOTOR LUBLIN
2. Kolejka 14 marca
MOTOR LUBLIN – KORONA KIELCE
STAL MIELEC – CRACOVIA
WISŁA KRAKÓW- HUTNIK KRAKÓW
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – KARPATY KROSNO
3. Kolejka 21 marca
KARPATY KROSNO – MOTOR LUBLIN
HUTNIK KRAKÓW – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
CRACOVIA – WISŁA KRAKÓW
KORONA KIELCE – STAL MIELEC
4. Kolejka 28 marca
MOTOR LUBLIN  – STAL MIELEC
WISŁA KRAKÓW – KORONA KIELCE
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – CRACOVIA
KARPATY KROSNO – HUTNIK KRAKÓW
5. Kolejka 4 kwietnia
HUTNIK KRAKÓW – MOTOR LUBLIN
CRACOVIA – KARPATY KROSNO
KORONA KIELCE – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
STAL MIELEC – WISŁA KRAKÓW
6. Kolejka 11 kwietnia
MOTOR LUBLIN – WISŁA KRAKÓW
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – STAL MIELEC
KARPATY KROSNO – KORONA KIELCE
HUTNIK KRAKÓW – CRACOVIA
7. Kolejka 18 kwietnia
CRACOVIA – MOTOR LUBLIN
KORONA KIELCE – HUTNIK KRAKÓW
STAL MIELEC – KARPATY KROSNO
WISŁA KRAKÓW – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
8. Kolejka 25 kwietnia
MOTOR LUBLIN  – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
KORONA KIELCE – CRACOVIA
STAL MIELEC – HUTNIK KRAKÓW
WISŁA KRAKÓW – KARPATY KROSNO
9. Kolejka 29 kwietnia
KORONA KIELCE – MOTOR LUBLIN
CRACOVIA KRAKÓW – STAL MIELEC
HUTNIK KRAKÓW – WISŁA KRAKÓW
KARPATY KROSNO – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
10. Kolejka 2 maja
MOTOR LUBLIN  – KARPATY KROSNO
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – HUTNIK KRAKÓW
WISŁA KRAKÓW – CRACOVIA
STAL MIELEC – KORONA KIELCE
11. Kolejka 9 maja
STAL MIELEC – MOTOR LUBLIN
KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW
CRACOVIA – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
HUTNIK KRAKÓW – KARPATY KROSNO
12. Kolejka 16 maja 
MOTOR LUBLIN  – HUTNIK KRAKÓW
KARPATY KROSNO – CRACOVIA
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – KORONA KIELCE
WISŁA KRAKÓW – STAL MIELEC
13. Kolejka 23 maja 
WISŁA KRAKÓW – MOTOR LUBLIN
STAL MIELEC – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
KORONA KIELCE – KARPATY KROSNO
CRACOVIA – HUTNIK KRAKÓW
14. Kolejka 30 maja
MOTOR LUBLIN S.A. – CRACOVIA
HUTNIK KRAKÓW – KORONA KIELCE
KARPATY KROSNO – STAL MIELEC
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – WISŁA KRAKÓW

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów U-15 – runda wiosenna

Grupa A

1. Kolejka 7 marca
OLIMPIA ELBLĄG – ESCOLA VARSOVIA
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – UKS SMS ŁÓDŹ
MKS POLONIA WARSZAWA – LEGIA WARSZAWA
WIDZEW ŁÓDŹ  – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2. Kolejka 14 marca
UKS SMS ŁÓDŹ – MKS POLONIA WARSZAWA
WIDZEW ŁÓDŹ  – OLIMPIA ELBLĄG
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA
ESCOLA VARSOVIA – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
3. Kolejka 21 marca
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – WIDZEW ŁÓDŹ
LEGIA WARSZAWA – UKS SMS ŁÓDŹ
OLIMPIA ELBLĄG – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
MKS POLONIA WARSZAWA – ESCOLA VARSOVIA
4. Kolejka 28 marca
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – UKS SMS ŁÓDŹ
ESCOLA VARSOVIA – LEGIA WARSZAWA
WIDZEW ŁÓDŹ  – MKS POLONIA WARSZAWA
OLIMPIA ELBLĄG – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
5. Kolejka 4 kwietnia
LEGIA WARSZAWA- WIDZEW ŁÓDŹ
UKS SMS ŁÓDŹ – ESCOLA VARSOVIA
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
MKS POLONIA WARSZAWA – OLIMPIA ELBLĄG|
6. Kolejka 11 kwietnia
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ESCOLA VARSOVIA
WIDZEW ŁÓDŹ – UKS SMS ŁÓDŹ
OLIMPIA ELBLĄG – LEGIA WARSZAWA
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – MKS POLONIA WARSZAWA
7. Kolejka 18 kwietnia
MKS POLONIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
ESCOLA VARSOVIA – WIDZEW ŁÓDŹ
UKS SMS ŁÓDŹ – OLIMPIA ELBLĄG
LEGIA WARSZAWA . – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
8. Kolejka 25 kwietnia 
ESCOLA VARSOVIA – OLIMPIA ELBLĄG
LEGIA WARSZAWA – MKS POLONIA WARSZAWA
UKS SMS ŁÓDŹ – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WIDZEW ŁÓDŹ
9. Kolejka 29 kwietnia
OLIMPIA ELBLĄG – WIDZEW ŁÓDŹ
LEGIA WARSZAWA- JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
MKS POLONIA WARSZAWA – UKS SMS ŁÓDŹ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – ESCOLA VARSOVIA
10. Kolejka 2 maja
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – OLIMPIA ELBLĄG
WIDZEW ŁÓDŹ – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
ESCOLA VARSOVIA – MKS POLONIA WARSZAWA
UKS SMS ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA
11. Kolejka 9 maja
UKS SMS ŁÓDŹ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
LEGIA WARSZAWA – ESCOLA VARSOVIA
MKS POLONIA WARSZAWA – WIDZEW ŁÓDŹ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – OLIMPIA ELBLĄG
12. Kolejka 16 maja 
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
OLIMPIA ELBLĄG – MKS POLONIA WARSZAWA
WIDZEW ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA
ESCOLA VARSOVIA – UKS SMS ŁÓDŹ
13. Kolejka 23 maja
ESCOLA VARSOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
UKS SMS ŁÓDŹ – WIDZEW ŁÓDŹ
LEGIA WARSZAWA – OLIMPIA ELBLĄG
MKS POLONIA WARSZAWA – MKS ZNICZ PRUSZKÓW
14. Kolejka 30 maja 
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – MKS POLONIA WARSZAWA
MKS ZNICZ PRUSZKÓW – LEGIA WARSZAWA
OLIMPIA ELBLĄG – UKS SMS ŁÓDŹ
WIDZEW ŁÓDŹ – ESCOLA VARSOVIA

Grupa B

1. Kolejka 7 marca
LECHIA GDAŃSK – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
CWZS BYDGOSZCZ – KKS LECH POZNAŃ
LOTOS GDAŃSK UKS – AP REISSA POZNAŃ
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – FASE SZCZECIN
2. Kolejka 14 marca
AP REISSA POZNAŃ – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
KKS LECH POZNAŃ – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
FASE SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK
CWZS BYDGOSZCZ – LOTOS GDAŃSK UKS
3. Kolejka 21 marca
LECHIA GDAŃSK – AP REISSA POZNAŃ
LOTOS GDAŃSK UKS – KKS LECH POZNAŃ
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – CWZS BYDGOSZCZ
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – FASE SZCZECIN
4. Kolejka 28 marca
CWZS BYDGOSZCZ – LECHIA GDAŃSK
KKS LECH POZNAŃ – FASE SZCZECIN
AP REISSA POZNAŃ – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
LOTOS GDAŃSK UKS – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
5. Kolejka 4 kwietnia
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – CWZS BYDGOSZCZ
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – KKS LECH POZNAŃ
LECHIA GDAŃSK – LOTOS GDAŃSK UKS
FASE SZCZECIN – AP REISSA POZNAŃ
6. Kolejka 11 kwietnia
LOTOS GDAŃSK UKS – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
KKS LECH POZNAŃ – AP REISSA POZNAŃ
CWZS BYDGOSZCZ – FASE SZCZECIN
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – LECHIA GDAŃSK
7. Kolejka 18 kwietnia
AP REISSA POZNAŃ – CWZS BYDGOSZCZ
FASE SZCZECIN – LOTOS GDAŃSK UKS
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
LECHIA GDAŃSK – KKS LECH POZNAŃ
8. Kolejka 25 kwietnia
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK
KKS LECH POZNAŃ – CWZS BYDGOSZCZ
AP REISSA POZNAŃ – LOTOS GDAŃSK UKS
FASE SZCZECIN – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
9. Kolejka 29 kwietnia 
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – AP REISSA POZNAŃ
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – KKS LECH POZNAŃ
LECHIA GDAŃSK – FASE SZCZECIN
LOTOS GDAŃSK UKS – CWZS BYDGOSZCZ
10. Kolejka 2 maja
AP REISSA POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK
KKS LECH POZNAŃ – LOTOS GDAŃSK UKS
CWZS BYDGOSZCZ – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
FASE SZCZECIN – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
11. Kolejka 9 maja
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – AP REISSA POZNAŃ
FASE SZCZECIN – KKS LECH POZNAŃ
LECHIA GDAŃSK – CWZS BYDGOSZCZ
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – LOTOS GDAŃSK UKS
12. Kolejka 16 maja
AP REISSA POZNAŃ – FASE SZCZECIN
KKS LECH POZNAŃ – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
LOTOS GDAŃSK UKS – LECHIA GDAŃSK
CWZS BYDGOSZCZ – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
13. Kolejka 23 maja
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – LOTOS GDAŃSK UKS
AP REISSA POZNAŃ – KKS LECH POZNAŃ
FASE SZCZECIN – CWZS BYDGOSZCZ
LECHIA GDAŃSK – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
14. Kolejka 30 maja
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
LOTOS GDAŃSK UKS – FASE SZCZECIN
CWZS BYDGOSZCZ – AP REISSA POZNAŃ
KKS LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK

Grupa C

1. Kolejka 7 marca
MIEDŹ LEGNICA – CHROBRY GŁOGÓW
ODRA OPOLE – KS ROZWÓJ KATOWICE
FC WROCŁAW ACADEMY – ŚLĄSK WROCŁAW
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ZAGŁĘBIE LUBIN
2. Kolejka 14 marca
MIEDŹ LEGNICA – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
ZAGŁĘBIE LUBIN – ODRA OPOLE
CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĄSK WROCŁAW
KS ROZWÓJ KATOWICE – FC WROCŁAW ACADEMY
3. Kolejka 21 marca
FC WROCŁAW ACADEMY  – ZAGŁĘBIE LUBIN
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – CHROBRY GŁOGÓW
ODRA OPOLE – MIEDŹ LEGNICA
ŚLĄSK WROCŁAW – KS ROZWÓJ KATOWICE
4. Kolejka 28 marca
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ODRA OPOLE
MIEDŹ LEGNICA – FC WROCŁAW ACADEMY
ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW
CHROBRY GŁOGÓW – KS ROZWÓJ KATOWICE
5. Kolejka 4 kwietnia
ODRA OPOLE – CHROBRY GŁOGÓW
KS ROZWÓJ KATOWICE – ZAGŁĘBIE LUBIN
ŚLĄSK WROCŁAW – MIEDŹ LEGNICA
FC WROCŁAW ACADEMY  – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
6. Kolejka 11 kwietnia
CHROBRY GŁOGÓW – ZAGŁĘBIE LUBIN
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA  – ŚLĄSK WROCŁAW
ODRA OPOLE – FC WROCŁAW ACADEMY
MIEDŹ LEGNICA – KS ROZWÓJ KATOWICE
7. Kolejka 18 kwietnia
ŚLĄSK WROCŁAW – ODRA OPOLE
FC WROCŁAW ACADEMY – CHROBRY GŁOGÓW
ZAGŁĘBIE LUBIN – MIEDŹ LEGNICA
KS ROZWÓJ KATOWICE – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
8. Kolejka 25 kwietnia
CHROBRY GŁOGÓW – MIEDŹ LEGNICA
ŚLĄSK WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY
KS ROZWÓJ KATOWICE – ODRA OPOLE
ZAGŁĘBIE LUBIN – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
9. Kolejka 29 kwietnia
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. – MIEDŹ LEGNICA
ODRA OPOLE – ZAGŁĘBIE LUBIN
ŚLĄSK WROCŁAW – CHROBRY GŁOGÓW
FC WROCŁAW ACADEMY  – KS ROZWÓJ KATOWICE
10. Kolejka 2 maja
KS ROZWÓJ KATOWICE – ŚLĄSK WROCŁAW
MIEDŹ LEGNICA – ODRA OPOLE
CHROBRY GŁOGÓW  – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
ZAGŁĘBIE LUBIN – FC WROCŁAW ACADEMY
11. Kolejka 9 maja
ODRA OPOLE – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
ŚLĄSK WROCŁAW – ZAGŁĘBIE LUBIN
KS ROZWÓJ KATOWICE – CHROBRY GŁOGÓW
FC WROCŁAW ACADEMY – MIEDŹ LEGNICA
12. Kolejka 16 maja
ZAGŁĘBIE LUBIN – KS ROZWÓJ KATOWICE
MIEDŹ LEGNICA – ŚLĄSK WROCŁAW
CHROBRY GŁOGÓW –  ODRA OPOLE
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – FC WROCŁAW ACADEMY
13. Kolejka 23 maja
FC WROCŁAW ACADEMY – ODRA OPOLE
ZAGŁĘBIE LUBIN – CHROBRY GŁOGÓW
ŚLĄSK WROCŁAW – RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
KS ROZWÓJ KATOWICE – MIEDŹ LEGNICA
14. Kolejka 30 maja
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – KS ROZWÓJ KATOWICE
CHROBRY GŁOGÓW – FC WROCŁAW ACADEMY
ODRA OPOLE – ŚLĄSK WROCŁAW
MIEDŹ LEGNICA – ZAGŁĘBIE LUBIN

Grupa D

1. Kolejka 7 marca
MOTOR LUBLIN – CRACOVIA
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – WISŁA KRAKÓW
SANDECJA NOWY SĄCZ – KORONA KIELCE
BKS LUBLIN – GÓRNIK ŁĘCZNA
2. Kolejka 14 marca
KORONA KIELCE – CRACOVIA
WISŁA KRAKÓW – MOTOR LUBLIN
GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
SANDECJA NOWY SĄCZ – BKS LUBLIN
3. Kolejka 21 marca
BKS LUBLIN – KORONA KIELCE
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – SANDECJA NOWY SĄCZ
MOTOR LUBLIN – GÓRNIK ŁĘCZNA
CRACOVIA – WISŁA KRAKÓW
4. Kolejka 28 marca
KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW
GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. – CRACOVIA
SANDECJA NOWY SĄCZ – MOTOR LUBLIN
BKS LUBLIN – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
5. Kolejka 4 kwietnia
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – KORONA KIELCE
MOTOR LUBLIN  – BKS LUBLIN
CRACOVIA – SANDECJA NOWY SĄCZ
WISŁA KRAKÓW- GÓRNIK ŁĘCZNA
6. Kolejka 11 kwietnia
KORONA KIELCE – GÓRNIK ŁĘCZNA .
SANDECJA NOWY SĄCZ – WISŁA KRAKÓW
BKS LUBLIN – CRACOVIA
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – MOTOR LUBLIN
7. Kolejka 18 kwietnia
MOTOR LUBLIN  – KORONA KIELCE
GÓRNIK ŁĘCZNA – SANDECJA NOWY SĄCZ
WISŁA KRAKÓW – BKS LUBLIN
CRACOVIA – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
8. Kolejka 25 kwietnia
KORONA KIELCE – SANDECJA NOWY SĄCZ
CRACOVIA  – MOTOR LUBLIN
WISŁA KRAKÓW – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
GÓRNIK ŁĘCZNA  – BKS LUBLIN
9. Kolejka 29 kwietnia
CRACOVIA – KORONA KIELCE
MOTOR LUBLIN – WISŁA KRAKÓW
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – GÓRNIK ŁĘCZNA
BKS LUBLIN – SANDECJA NOWY SĄCZ
10. Kolejka 2 maja
KORONA KIELCE – BKS LUBLIN
SANDECJA NOWY SĄCZ – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
GÓRNIK ŁĘCZNA – MOTOR LUBLIN
WISŁA KRAKÓW- CRACOVIA
11. Kolejka 9 maja
WISŁA KRAKÓW – KORONA KIELCE
CRACOVIA – GÓRNIK ŁĘCZNA
MOTOR LUBLIN – SANDECJA NOWY SĄCZ
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – BKS LUBLIN
12. Kolejka 16 maja
KORONA KIELCE – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
BKS LUBLIN – MOTOR LUBLIN
SANDECJA NOWY SĄCZ – CRACOVIA
GÓRNIK ŁĘCZNA – WISŁA KRAKÓW
13. Kolejka 23 maja
GÓRNIK ŁĘCZNA – KORONA KIELCE
WISŁA KRAKÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ
CRACOVIA – BKS LUBLIN
MOTOR LUBLIN – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
14 Kolejka 30 maja
KORONA KIELCE – MOTOR LUBLIN
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – CRACOVIA
BKS LUBLIN – WISŁA KRAKÓW
SANDECJA NOWY SĄCZ – GÓRNIK ŁĘCZNA

Fot. Newspix