Weszło Junior

WSZiC wychodzi naprzeciw trenerom. Darmowe szkolenia online od poniedziałku

Wydział Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu wychodzi naprzeciw trenerom, którzy na czas pandemii zostali w swoich domach. Od poniedziałku do piątku, każdego wieczora, będą oni mogli wziąć udział w bezpłatnych webinarach online!

Zapraszamy Ludzi Sportu do naszego świata! W związku z odwołanymi szkoleniami, kursami, konferencjami, a także rozgrywkami sportowymi postanowiliśmy, jako Wydział Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu, zorganizować bezpłatne szkolenia online dla trenerów piłki nożnej. Umożliwią one, w tym trudnym dla wszystkich okresie, pracę nad swoimi kompetencjami bez wychodzenia z domu – czytamy.

Swoją wiedzą online w pierwszym tygodniu podzielą się trenerzy znani z “Jak Uczyć Futbolu”: Sławomir Morawski, twórca Mindfootballness, dyrektor Akademii Widzewa Łódź Maciej Szymański, trener Śląska Wrocław U-15 Piotr Bartyzel, koordynator Akademii Piłkarskiej Reissa Mateusz Ludwiczak i Andrzej Gomołysek, analityk Instatu.

Zapraszamy Was do udziału w inicjatywie „KOMPETENCYJNY SKOK JAKOŚCIOWY”. To cykl webinarów dla trenerów piłki nożnej, które będą odbywały się od poniedziałku do piątku o godz. 19:00, przez okres najbliższych dwóch tygodni.

W związku z epidemią, sytuacja w Polsce zrobiła się bardzo trudna. Bazując na tym, w czym czujemy się mocni (działając w ramach Wydział Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu oraz Rozwoju Sportowego Wojownika), postanowiliśmy zrobić coś atrakcyjnego i pożytecznego dla grupy, którą znamy najlepiej, czyli trenerów piłki nożnej. Coś, co pozwoli im dalej dokształcać się, bez wychodzenia z domu! – mówią nam dr Łukasz Panfil, rektor uczelni oraz Wojciech Pawłowski.

Zdecydowaliśmy się na taką formułę szkoleń, bo korzystamy z niej od kilku lat – jest ona naszym zdaniem idealna dla okoliczności, w jakich się wszyscy znaleźliśmy. Namówiliśmy grupę ekspertów (głównie trenerów), którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Akcja oczywiście jest w pełni darmowa – nie ma żadnych haczyków, ani ukrytych kosztów. Podobną akcję chcemy wdrożyć dla rodziców dzieci trenujących sport. Wkrótce więcej informacji – zapowiadają.

Pełne ogłoszenie o nowej inicjatywie WSZiC wraz z linkami do rejestracji w webnarach znaleźć można na Facebooku (tutaj).

Fot. 400mm.pl