Weszło Junior

“Nie mogłam w to uwierzyć”. 12-letnia Natalia na treningu reprezentacji Polski

Mama w tajemnicy przed córką wylicytowała na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trening z pierwszą reprezentacją Polski kobiet. Miała to być niespodzianka dla 12-letniej Natalii, uczestniczki Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i zawodniczki Akademii Piłkarskiej LG Gdańsk. Po wygranym 5:0 meczu z Mołdawią (7 marca), młoda dziewczyna mogła cieszyć się wyjątkowym prezentem.

Szukaliśmy pomysłu, który mógłby być super niespodzianką dla córki na urodziny. Akurat trafiliśmy na licytację i pomyśleliśmy, że to będzie to -mówi Katarzyna Rocławska, mama Natalii. – Myślę, że dla niej to jest świetna sprawa i motywacja, że mogła się z nami spotkać – uważa Ewa Pajor, napastniczka reprezentacji Polski. – Na początku widać było u niej zawstydzenie, ale później uśmiech cały czas pojawiał się na twarzy – zauważa Aleksandra Sikora.

Jeszcze wczoraj mówiłam mamie, że chciałabym grać w reprezentacji, a dzisiaj miałam okazję odbyć z nią trening. Spełniło się jedno z moich marzeń, bardzo się cieszyłam i nie mogłam w to uwierzyć – mówiła 12-latka. Jak wyglądał trening Natalii z reprezentacją Polski? Możesz to zobaczyć w materiale poniżej:

Fot. Newspix