Weszło Junior

QUIZ. Pamiętasz wszystkie drużyny tego sezonu CLJ?

Dla wielu z was (i wielu z nas), weekend bez Centralnej Ligi Juniorów jest jak pizza bez sosu pomidorowego. A wiosną rozegrano tylko jedną kolejkę i rozgrywki zostały wstrzymane. Czy z tęsknoty jesteście w stanie wymienić wszystkie zespoły, które przewinęły się w sezonie 2019/2020 przez CLJ U-15, U-17 i U-18?

Centralne Ligi Juniorów dostarczały nam zazwyczaj sporo emocji. Spotkania z końcowym wynikiem 0:0 moglibyśmy pewnie policzyć na palcach dwóch rąk, a przecież często zdarzało się, że średnia bramek w kolejce wynosiła ponad cztery.

Łącznie we wszystkich CLJ-kach w tym sezonie zagrało 96 drużyn – niektóre tylko jedno spotkanie, inne piętnaście meczów. Są też takie zespoły, które wiosną awansowały do CLJ U-15 i U-17, a nie zdążyły ani razu wybiec na boisko. Je również wzięliśmy pod uwagę przy naszym najnowszym quizie.

W nim trzeba pamiętać o wszystkich. Dla ułatwienia podaliśmy, w jakiej kategorii wiekowej występuje dana drużyna oraz, w przypadku młodszych rozgrywek, w której grupie. Oczywiście, niektóre kluby mają swoje ekipy w każdej CLJ-ce, ale w takim przypadku wystarczy wpisać ich nazwę tylko raz. Wszystko jasne? Na to zadanie macie 10 minut!


Fot. Newspix