Weszło Junior

QUIZ. Co wiesz o młodzieżowcach w La Lidze?

Od kilku tygodni znów możemy się ekscytować ligą niemiecką, a już w czwartek wracają kolejne topowe europejskie rozgrywki – La Liga! Ile bramek w tym sezonie zdobył Ansu Fati? Który z zawodników Realu Madryt jest najmłodszy? Gdzie gra Ferran Torres? Te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym quizie!

Baliśmy się, że piłka nożna po pandemii będzie wyglądała jak pogoda za oknem, czyli szaro, buro i ponuro. W Hiszpanii kibice jeszcze nie mogą wrócić na trybuny, ale… teoretycznie na nich będą. Patryk Mirosławski poinformował ostatnio na Twitterze, że mecze La Liga będą transmitowane nie tylko z dodanym dźwiękiem, lecz także z “wirtualnie doklejonymi fanami”.

Na Półwyspie Iberyjskim do rozegrania pozostało 11 kolejek i sprawa mistrzostwa, pucharów oraz spadków cały czas jest otwarta. W tym momencie ligowej tabeli przewodzi Barcelona, która ma tylko dwa punkty przewagi nad Realem Madryt.

Przygotowywaliśmy quizy na powrót Ekstraklasy, I ligi i Bundesligi, więc nie mogliśmy przejść obojętnie wobec powrotu La Liga. Zasady są takie, jak zawsze: do każdego pytania są cztery odpowiedzi. Wybrać naturalnie należy tę poprawną. I tak 15 razy. A, jeszcze jedno – nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem w komentarzach na Facebooku i Twitterze!


Fot. Newspix