Weszło Junior

QUIZ. Co wiesz o młodzieżowcach w Serie A?

We Włoszech jeszcze nie wróciła liga, a już dzieją się rzeczy niespotykane – Napoli wreszcie coś wygrało! Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik wznieśli w górę Puchar Włoch, a od wtorku będą walczyć o utrzymanie miejsca gwarantującego grę w eliminacjach do Ligi Europy. Tymczasem, my zapraszamy was na quiz o młodzieżowcach w Serie A. 

Dwójka z Napoli wróci do gry we wtorek, ale 27. kolejka rozpocznie się już w sobotę. Początek – bez fajerwerków, bo na start dostaniemy dwa mecze średniaków: Parma zagra z Torino, a Verona zmierzy się z Cagliari.

Które drużyny wystawiły w tym sezonie najmłodsze jedenastki? Gdzie gra Hamed Junior Traorè? Ilu młodzieżowców z Polski pojawiło się w tym sezonie na boiskach Serie A? Tych pytań możecie spodziewać się poniżej.

Zasady się nie zmieniły – przygotowaliśmy 15 pytań, a do wyboru macie po cztery odpowiedzi. Tylko jedna jest w każdym poprawna. Jak już uporacie się z pytaniami, nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem w komentarzach na Facebooku oraz Twitterze.


Fot. Newspix