Trening i szkolenie

Domowy Futbol – trening piłkarski dla dzieci #12

Stali widzowie formatu “Domowy Futbol” na kanale sportowym upominali się w komentarzach o to, żeby Robert Podoliński przygotował odcinek o regeneracji organizmu. Prośby zostały wysłuchane. Jak zadbać o siebie po ciężkim wysiłku? W jaki sposób zregenerować siły? Jak się nawadniać? Jakiego sprzętu można użyć, aby dobrze funkcjonować po treningu? Gościem specjalnym tego odcinka był Tomasz Smokowski.

Tym razem zajmiemy się tematem, o który było sporo pytań – regeneracją. W upalny dzień i po treningu piłkarskim. Będziemy mieli dwóch przedstawicieli sportów wyczynowych. Ten pierwszy, to młody piłkarz, który przed chwilą skończył trening. Drugi zawodnik jest bardziej zaawansowany wiekowo, ale predysponowany do wielu dyscyplin sportowych. Jak się nawadniać? Jak zregenerować siły? Co można zrobić w domu, żeby dobrze funkcjonować po treningu? Tego dowiecie się w tym odcinku – mówi Podoliński.

Poniżej materiał wideo, który z pewnością przyda się osobom, które nie do końca wiedzą, jak odpowiednio zadbać o regenerację organizmu po wysiłku fizycznym:

Fot. Youtube