Weszło Junior

Jeszcze lepiej zrozumieć grę. Gotowi na gorącą dyskusję?

Wszyscy goście czwartkowego “Jak Uczyć Futbolu” gościli już w przeszłości w naszym radiu. W takim składzie w Weszło FM stawić się jednak nie mieli jeszcze okazji. Szykuje się nam więc bardzo ciekawa dyskusja.

Mityczne wręcz w szkoleniowym środowisku “rozumienie gry” staje się w Polsce powoli trendem. Ci, którzy dość dawno temu zdecydowali się pójść w tę stronę, mają jednak za sobą kilkuletnią praktykę w oparciu o odpowiednie kreowanie środowiska treningowego do nauki piłkarskich umiejętności.

Wszystkich ich łączy bardzo aktywny udział w szkoleniach Soccer Services Barcelona, wszyscy znaleźli się także w kadrze szkoleniowej podyplomowych studiów WSZiC – Rozumienie Gry.

Łukasz Targiel to jeden z motorów napędowych znanej w całym kraju grupy Deductor, Maciej Szymański po akademiach Legii Warszawa i Piasta Gliwice poszedł “w dyrektory” na Widzewie, a Maciej Szeliga funkcjonuje na Dolnym Śląsku, w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Jeżeli regularnie słuchacie JUF, wiecie, że cała trójka na futbol patrzy w dość niestandardowy sposób…

Co wyniknie z tego spotkania? Zaczynamy tradycyjnie o 16:00. Na żywo będziemy pod adresem weszlo.fm.