Weszło Junior

Ruszamy z audycją “Z Podwórka na Stadion”. Na pierwszy ogień – Ząbkovia Ząbki

Efektowne cieszynki, gest fair play po nieuczciwie zdobytym golu, wielkie emocje na Stadionie Narodowym i wygrana Turnieju po rzutach karnych. To tylko namiastka tego, co podczas Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” przeżyły osoby związane z UKS-em Ząbkovia Ząbki. Szerzej na ten temat porozmawiamy w nowej audycji na falach Weszło FM.

Raz w miesiącu w radiu będziemy teraz rozmawiać o Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Mimo że rozgrywki nie odbędą się w najbliższym czasie, materiałów do wspominania na pewno nie zabraknie. Wiele dzieciaków przeżyło na Turnieju piękny czas, to na nim przeżywały swoje pierwsze wielkie piłkarskie emocje.

Do premierowej audycji zaprosiliśmy Milenę Prochowską i Patrycję Kozarzewską, aktualnie reprezentantki Polski do lat 17, które miały okazję rywalizować na najważniejszym obiekcie w Polsce i sięgnęły po końcowy triumf w Turnieju. Ich trenerem, który wciąż je prowadzi, jest Marcin Wojda, który również pojawi się w naszym studiu i powspomina jak cztery razy z rzędu z drużyną Ząbkovii dotarł na Stadion Narodowy.

Jakie emocje towarzyszyły dziewczynkom na tym Turnieju? Gdzie przeżywały większy stres – na Stadionie Narodowym czy podczas spotkania z pierwszą reprezentacją Polski? Co najbardziej utkwiło im w pamięci? Co im dał Turniej “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań usłyszymy w środę o 12:00 na weszlo.fm.