Weszło Junior

Piłkarka, trenerka i pani sędzia w drugim odcinku “Z Podwórka na Stadion”

W premierowym odcinku audycji “Z Podwórka na Stadion” gościliśmy Marcina Wojdę i jego podopieczne, osoby, które bardzo dobrze znają smak zwycięstwa w Turnieju. W środę dowiemy się, jak to jest… przegrać w finale, a w naszym studio zagości Agnieszka Szybińska, która z dziewczynkami MUKS-u Praga Warszawa awansowała w 2015 roku do finału na Stadionie Narodowym. 

Szybińska jest byłą piłkarką, młodzieżową reprezentantką Polski oraz grała na najwyższym poziomie rozgrywkowym w kraju. Kontuzja kręgosłupa przerwała jej dobrze zapowiadającą się karierę, więc postanowiła wybrać zawód trenera. Ma jeszcze jedną pasję związaną z piłką nożną, ponieważ od czerwca 2020 roku jest czynną sędzią w strukturach PZPN-u i MZPN-u.

W audycji “Z Podwórka na Stadion” raz w miesiącu będziemy spotykać się z ludźmi, dla których Turniej “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” nie jest zwykłym turniejem dla dzieci, a wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami i ciekawymi historiami.

Jak zawodniczki poradziły sobie z porażką w decydującym starciu? Jak pani trener wspomina samą XV edycję Turnieju? Czy bycie “gospodarzem” im pomagało czy przeszkadzało? Ile z nich nadal gra w piłkę? Zapraszamy w środę o godz. 13:00 na weszlo.fm.