Weszło Junior

Ostatni dzwonek, żeby wykonać swoje pierwsze wyzwanie. Zielone Wzywanie

Zielone wyzwania nabierają rozpędu i zbliżamy się do końca realizacji pierwszego z czterech zadań. Trenerzy! Do 21 lutego, godz. 23:59, czyli do końca weekendu, macie czas, żeby wrzucić materiał filmowy z pierwszym zadaniem na facebookową grupę Zielonych Wyzwań. To już ostatni dzwonek!

Czy to oznacza, że Zielone Wyzwania dobiegają końca? Nie, bo na początku każdego kolejnego miesiąca (marca, kwietnia i maja) PZPN będzie podawał treść nowego wyzwania. Zatem, dlaczego informujemy o dacie 21 lutego? Bo to jest termin złożenia pierwszego z nich. A co miesiąc zostaną rozdane nagrody trzem najlepszym filmom w każdej z sześciu kategorii. Przypominamy, co można wygrać:

– za 1. miejsce w danej kategorii: awans do trzeciego etapu „Zielonych Wyzwań”, czyli treningów prowadzonych przez szkoleniowców związanych z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, oraz sprzęt sportowy o wartości 2000 zł,
– za 2. miejsce w danej kategorii: sprzęt sportowy o wartości 1500 zł,
– za 3. miejsce w danej kategorii: zestaw 10 piłek treningowych (rozmiar 4) firmy Nike.

Zarejestrowaliście już swoją drużynę do “Zielonych Wyzwań” na stronie www.zpodworkanastadion.pl? Jeśli tak, to czas nagrać i wrzucić film z wyzwaniem na facebookową grupę. Długość wideo? Jedna minuta lub do pierwszego popełnionego błędu. Dokładny opis pierwszego zadania oraz instruktażowe wideo znajdziecie w sekcji „Ogłoszenia” tutaj.

Przed wgraniem materiału, zapoznajcie się z poniższą infografiką, która krok po kroku przeprowadzi was przez ten proces.