Weszło Junior

Nie ma Turnieju, ale jest kolejne “Zielone Wyzwanie”!

Kwiecień w pełni, a więc przyszła pora na kolejną odsłonę “Zielonych Wyzwań” dla najmłodszych adeptów futbolu, którzy za sprawą różnych piłkarskich zadań, mogą powalczyć o ciekawe nagrody rzeczowe. Jakie wyzwanie indywidualne przygotowali organizatorzy w tym miesiącu?

O co w ogóle chodzi w tej inicjatywie? –Zielone Wyzwania” to nasza odpowiedź na pandemiczną rzeczywistość. Kiedy sytuacja zmusiła nas do odwołania rozgrywek w trwającym sezonie, wiedzieliśmy, że nie możemy tak po prostu pozostawić dzieci, które na udział w Turnieju czekają przez cały rok. Przygotowaliśmy więc alternatywę. Nie zabraknie w niej miejsca na demonstrację piłkarskich umiejętności, sportową i bezpieczną rywalizację, a przede wszystkim na doskonałą zabawę. O wszystko zadbali nasi najlepsi specjaliści w dziedzinie piłki dziecięcej – mówi prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

W poprzednich dwóch miesiącach organizatorzy przygotowali wyzwania indywidualne oraz drużynowe, lecz z powodu zamknięcia obiektów sportowych w całym kraju, tym razem będzie tylko zadanie do wykonania w pojedynkę, do którego potrzebne będą dwie piłeczki tenisowe oraz… odrobina kreatywności.

Gotowe nagrania należy przesłać na grupę “Zielone Wyzwania” na Facebooku. Czas przesyłania zgłoszeń upływa 23 kwietnia.

Fot. Newspix, Piłka dla Wszystkich/Facebook