Weszło Junior

Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rundy jesiennej w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Juniorzy młodsi wrócą do gry już 21 sierpnia, a pierwszą część sezonu zakończą dokładnie trzy miesiące później. 

Tytułu w tej kategorii wiekowej będzie bronił UKS SMS Łódź, który w finale niespodziewanie okazał się lepszy od Lecha Poznań. Na szczeblu centralnym będziemy również oglądać… pięć zespołów Jagiellonii Białystok. Pierwsza kolejka rusza 21 sierpnia, ale ciekawiej będzie w drugiej, gdy zmierzą się m.in. Śląsk Wrocław z Zagłębiem Lubin i Lech Poznań z Pogonią Szczecin.

Grupa A:

Kolejka 1 – 21-22 sierpnia

Jagiellonia Białystok – MKS Polonia Warszawa
Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn
Legia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok

Kolejka 2 – 28-29 sierpnia

MKS Polonia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok
Stomil Olsztyn – Legia Warszawa
UKS SMS Łódź – Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok – Ząbkovia Ząbki

Kolejka 3 – 4-5 września

Ząbkovia Ząbki – Polonia Warszawa
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź
AP Jagiellonia Białystok – Stomil Olsztyn

***

Grupa B:

Kolejka 1 – 21-22 sierpnia

Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
AP Reissa – Arka Gdynia
Chemik Moderator Bydgoszcz – Fase Szczecin

Kolejka 2 – 28-29 sierpnia

Lechia Gdańsk – Fase Szczecin
Arka Gdynia – Chemik Moderator Bydgoszcz
Warta Poznań – AP Reissa
Lech Poznań – Pogoń Szczecin

Kolejka 3 – 4-5 września

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
AP Reissa – Lech Poznań
Chemik Moderator Bydgoszcz – Warta Poznań
Fase Szczecin – Arka Gdynia

***

Grupa C:

Kolejka 1 – 21-22 sierpnia

Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin – Miedź Legnica
GKS Tychy – Górnik Zabrze
Odra Opole – Raków Częstochowa

Kolejka 2 – 28-29 sierpnia

Ruch Chorzów – Raków Częstochowa
Górnik Zabrze – Odra Opole
Miedź Legnica – GKS Tychy
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin

Kolejka 3 – 4-5 września

Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów
GKS Tychy – Śląsk Wrocław
Odra Opole – Miedź Legnica
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze

***

Grupa D:

Kolejka 1 – 21-22 sierpnia

Stal Rzeszów – Motor Lublin
Korona Kielce – Wisła Puławy
Wisła Kraków – AP TOP 54 Biała Podlaska
Resovia Rzeszów – Cracovia

Kolejka 2 – 28-29 sierpnia

Motor Lublin – Cracovia
AP TOP 54 Biała Podlaska – Resovia Rzeszów
Wisła Puławy – Wisła Kraków
Stal Rzeszów – Korona Kielce

Kolejka 3 – 4-5 września

Korona Kielce – Motor Lublin
Wisła Kraków – Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów – Wisła Puławy
Cracovia – AP TOP 54 Biała Podlaska

Fot. Newspix