U-17: Remisujemy towarzysko z Norwegią

Podopieczni Dariusza Gęsiora zremisowali 2:2 w towarzyskim spotkaniu z Norwegią, które rozegrano w Hiszpanii.

„Biało-czerwoni” bardzo udanie weszli w poniedziałkowy mecz, ponieważ już w 13. minucie świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Jakub Lewicki, zawodnik Jagiellonii Białystok. Nastolatek ma szczęście do ładnych goli, bo to przecież on wygrał nasz konkurs na najładniejsze trafienie rundy jesiennej w Centralnej Lidze Juniorów U-18. Zawodnicy ze Skandynawii odpowiedzieli niedługo po przerwie i to od razu… dwa razy. Remis Polakom zapewnił w 59. minucie Dawid Tkacz.

Skład Polaków: Mikułko, Przybyłko, Tomaszewski, Tudruj, Zięba (Drachal), Kalemba, Staniszewski (Chojecki), Lewicki (Bochniak), Śmiglewski (Terlecki), Sławiński (Kurzydłowski), Tkacz, (Doba).