U-15: Świetny mecz podopiecznych Rafała Lasockiego

Polacy w świetnym stylu rozpoczęli towarzyski Turniej Czterech Narodów. W Ostródzie „biało-czerwoni” pokonali 5:0 Słowację. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Jakub Adkonis z Legii Warszawa.

Gospodarze od samego początku prowadzili grę, czego potwierdzeniem był gol Szymona Królaka z 9. minuty meczu. Przed przerwą do siatki trafił jeszcze Jakub Adkonis, który po zmianie stron dołożył kolejne dwa trafienia. Czwartą w kolejności, a piątą w ogóle bramkę zdobył Adrian Przyborek. Podopieczni Rafała Lasockiego nie mogą narzekać na nadmiar odpoczynku, bo już jutro zmierzą się w Nowym Dworze Gdańskim z Węgrami.

Polska 5:0 Słowacja
(Królak, Przyborek, Adkonis x3)

Wyjściowy skład Polski: Mateusz Jeleń, Dawid Szwiec, Hubert Jasiak, Kamil Jakóbczyk, Jakub Adkonis, Kacper Patulski, Mateusz Szczepaniak, Adrian Przyborek, Filip Tokar, Mateusz Dziewiątkowski, Szymon Królak