U-15: Wygrywamy Turniej Czterech Narodów

Trzy zwycięstwa w trzech spotkaniach pozwoliły „biało-czerwonym” na wygraną w towarzyskim Turnieju Czterech Narodów. Podopieczni Rafała Lasockiego w piątek pokonali 3:0 rówieśników z Finlandii.

Polacy podchodzili do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ wcześniej w pewnym stylu ograli Węgry oraz Słowację. Worek z bramkami już w 5. minucie rozerwał Kamil Jakóbczyk i to było jedyne trafienie, jakie oglądaliśmy w pierwszej połowie. Piłkarze znad Wisły przez całą drugą połowę grali w osłabieniu, gdyż drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Wojciech Mońka, jednakże w niczym im to nie przeszkodziło, bo właśnie grając 10 na 11, strzelili dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Szczepaniak oraz Igor Stankiewicz.

Polska 3:0 Finlandia
(Jakóbczyk, Szczepaniak, Stankiewicz)

Skład Polski: Mateusz Pruchniewski, Adrian Przyborek, Wojciech Mońka, Kacper Potulski, Dawid Szwiec, Dawid Mazurek (Mateusz Szczepaniak), Mateusz Dziewiatowski, Kamil Jakóbczyk (Jakub Adkonis), Igor Brzyski (Igor Stankiewicz), Jan Kniat (Hubert Jasiak), Szymon Królak (Kacper Szulc)