U-16: Remis z Norwegią w Turnieju Sześciu Narodów

Podopieczni Marcina Włodarskiego zremisowali 2:2 z Norwegią w ostatnim meczu Turnieju Sześciu Narodów. „Biało-czerwoni” okazali się najlepszym zespołem tych towarzyskich rozgrywek.

Reprezentanci Polski do lat 16 pewnie pokonali Katar oraz Rumunię, natomiast starcie ze Skandynawami nie należało już do takich przyjemnych. Tuż przed przerwą na listę strzelców wpisał się Karol Borys, a dziesięć minut po zmianie stron gola strzelił Daniel Mikołajewski. Druga stracona bramka nie podłamała Norwegów. W 56. minucie do bramki trafił Jones El-Abdellaoui, a w końcówce punkt swojej drużynie uratował Amir Ahmed Jama. W pomeczowej serii jedenastek Norwegia wygrała 4:2.

Polska 2:2 Norwegia
(Borys, Mikołajewski – El-Abdellaoui, Jama)

Skład Polski: Miłosz Piekutowski (Mateusz Mędrala), Nico Adamczyk, Igor Orlikowski, Patryk Olejnik (Kacper Bogusiewicz), Bartosz Pioterczak (Maksymilian Sznaucer), Filip Wolski (Adam Pieniądz), Karol Borys, Oskar Tomczyk (Daniel Mikołajewski), Mateusz Skoczylas, Krzysztof Kolanko, Jakub Krzyżanowski (Rafał Boczoń).