U-18: Przegrywamy ze Słowenią

Reprezentacja Polski do lat 18 przegrała 0:2 ze Słowenią w pierwszym meczu towarzyskiego turnieju, który odbywa się w tym kraju. W sobotę „biało-czerwoni” zmierzą się z Macedonią Północną, natomiast we wtorek będą mogli zrewanżować się gospodarzom dzisiejszego starcia.

Podopieczni Marcina Brosza obie bramki stracili po zmianie stron. W 68. minucie samobójczego gola strzelił Miłosz Brzozowski, zawodnik niemieckiej Hansy Rostock, natomiast w 80. minucie na listę strzelców wpisał się Srđan Kuzmić.

Polska 0:2 Słowenia
(Kuzmić, Brzozowski <s>)

Wyjściowy skład Polski: Oliwier Zych, Filip Koperski, Wiktor Matyjewicz, Szymon Michalski, Igor Drapiński, Miłosz Brzozowski, Mateusz Kowalczyk, Antoni Kozubal, Kacper Urbański, Wiktor Kamiński, Dominik Biniek