U-18: „Biało-czerwoni” rozgromili Macedonię Północną

Podopieczni Marcina Brosza szybko zrehabilitowali się za środową porażkę ze Słowenią. „Biało-czerwoni” w sobotę rozgromili 6:1 Macedonię Północną.

Reprezentanci Polski od samego początku mieli kontrolę nad spotkaniem. Strzelanie rozpoczął w 19. minucie Szymon Michalski, przed przerwą na listę strzelców wpisali się również Igor Drapiński, Jan Żuberek i George Chmiel, za to w drugiej połowie gole strzelali Miłosz Brzozowski oraz Kacper Urbański, który wykorzystał jedenastkę. Goście odpowiedzieli tylko honorowym trafieniem Dejvida Mitrevskiego. „Biało-czerwoni” kolejny mecz rozegrają we wtorek. Ich rywalem ponownie będzie Słowenia, z którą w pierwszym starciu przegrali 0:2.

Polska 6:1 Macedonia Północna
(Michalski, Drapiński, Żuberek, Chmiel, Brzozowski, Urbański – Mitrevski)

Skład Polski: Oliwier Zych, Marcel Predenkiewicz, Filip Koperski, Szymon Michalski, Igor Drapiński, Jakub Kolan (Miłosz Brzozowski), Dariusz Stalmach (Antoni Kozubal), Kacper Urbański, Jakub Antczak (Dominik Biniek), George Chmiel, Jan Żuberek