U-17 kobiet: Polki rozgromiły w rewanżu Estonię

Reprezentantki Polski do lat 17 nie miały litości dla piłkarek z Estonii. „Biało-czerwone” wygrały aż 6:0.

Podopieczne Marcina Kasprowicza wyszły na prowadzenie w 11. minucie, a na listę strzelczyń wpisała się Zuzanna Grzywińska. Przed przerwą do estońskiej bramki trafiły również Anna Gliszczyńska, Zofia Dubiel i Katarzyna Musiałowska, za to po zmianie stron rywalkii dobiły Roksana Jagodzińska oraz Paulina Guzik. W pierwszym meczu Polki wygrały 2:1.

Polska 6:0 Estonia
(Grzywińska, Gliszczyńska, Dubiel, Musiałowska, Jagodzińska, Guzik)

Skład Polek: Hanna Wieczerzak, Martyna Łuczak, Katarzyna Musiałowska (Klaudia Kiełczewska), Dominika Szkwarek (Jagoda Cyraniak), Zofia Dubiel (Julia Hennig), Anna Krakowiak (Emilia Szymczak), Anna Gliszczyńska (Wiktoria Sroka), Inez Sikora (Gabriela Lewicka), Wiktoria Kuprowska (Paulina Guzik), Kinga Wyrwas (Julia Gutowska), Zuzanna Grzywińska (Roksana Jagodzińska)