U-19 kobiet: Remis z Irlandią na początek eliminacji

Kadra prowadzona przez Katarzynę Barlewicz zremisowała 1:1 z Irlandią w pierwszym spotkaniu eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Starego Kontynentu. Gola dla Polski strzeliła Magdalena Sobal.

W pierwszej połowie wtorkowego meczu nie oglądaliśmy bramek, za to oba trafienia padły po zmianie stron. Najpierw na prowadzenie swoją reprezentację wyprowadziła Jessica Stapleton, a w 62. minucie do wyrównania doprowadziła 18-letnia zawodniczka Pogoni Tczew. „Biało-czerwone” w kolejnych starciach zmierzą się z Francją oraz Irlandią Północną.

Polska 1:1 Irlandia
(Sobal – Stapleton)

Skład Polek: Kinga Seweryn, Martyna Gąsiorek (Luiza Kozielska), Urszula Onoszko, Kinga Bieszczad, Martyna Cygan, Nadia Krezyman, Oliwia Domin (Magdalena Dąbrowska), Julia Jędrzejewska, Patrycja Kozarzewska (Natalia Rohn), Magdalena Sobal, Oliwia Katowicz,