U-17: Tragedia, czyli przegrywamy z Czarnogórą na początek eliminacji

Nie tak miał wyglądać początek tych eliminacji. Podopieczni Marcina Włodarczyka przegrali 0:2 z Czarnogórą.

Zawodnicy z Czarnogóry wyszli na prowadzenie już w 6. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Andrej Camaj. Druga bramka padła niecałe dwadzieścia minut później. Tym razem jej autorem został Lazar Maras, który pokonał niezbyt pewnego tego dnia Miłosza Piekutowskiego.

Taki rezultat oczywiście nie przekreśla jeszcze naszych szans na awans do drugiej rundy eliminacji do Mistrzostw Europy U-17. „Biało-czerwoni” w kolejnym spotkaniu zmierzą się z Andorą.

Polska 0:2 Czarnogóra
(Camaj, Maras)

Skład Polski: Miłosz Piekutowski (Jakub Stępak), Nico Adamczyk (Maksymilian Sznaucer), Igor Orlikowski, Jakub Krzyżanowski, Krzysztof Kolanko, Szymon Kądziołka (Mateusz Skoczylas), Filip Rejczyk, Patryk Olejnik, Filip Wolski, Mike Huras (Daniel Mikołajewski), Oskar Tomczyk