U-17: „Biało-czerwoni” rozgromili Belgów!

Reprezentanci Polski urządzili sobie „trening strzelecki” w sparingu z Belgią. „Biało-czerwoni” wygrali aż 5:0!

Wtorkowe spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla podopiecznych Marcina Włodarskiego, ponieważ już w 10. minucie prowadzenie piłkarzom znad Wisły dał Oskar Tomczyk. Co więcej, kwadrans później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Rafaël Teugels, więc Polacy przez większość meczu grali z przewagą jednego zawodnika i… tę przewagę wykorzystali. Jeszcze przed przerwą zawodnik Lecha Poznań skompletował hat-tricka, niedługo po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Filip Rózga, za to wynik spotkania ustalił Jan Łąbedzki.

Polska 5:0 Belgia

(Tomczyk x3, Rózga, Łąbedzki)

Skład Polski: Axel Holewiński, Dominik Szala, Igor Orlikowski, Piotr Kowal, Krzysztof Kolanko, Szymon Kądziołka, Filip Rejczyk, Karol Borys, Filip Rózga, Oskar Tomczyk, Mike Huras