U-19: Czesi ograni w Tychach

Podopieczni Marcina Brosza pokonali 3:2 Czechów w towarzyskim spotkaniu, które rozegrano w Tychach. Bramki dla „biało-czerwonych” zdobyli: Szczepan Mucha, Alex da Graça Marques i Dominik Bieniek.

Wynik środowego meczu w 8. minucie otworzył Szczepan Mucha, a chwilę przed zmianą stron do bramki trafił da Graça Margues. Jeszcze tuż przed samą przerwą gola strzelili przyjezdni, którzy w 64. minucie doprowadzili do wyrównania. Szalę zwycięstwa na korzyść Polski przechylił jednak pięć minut później Dominik Biniek, zawodnik Blackburn Rovers.

Polska 3:2 Czechy
(Mucha, da Graça Marques, Bieniek – nieznani)

Skład Polski: Oliwier Zych, Igor Drapiński, Filip Koperski, David Widlarz, Antoni Kozubal, Miłosz Brzozowski, Alex da Graça Marques, Maxi Oyedele, Wiktor Matyjewicz, Szczepan Mucha, Igor Strzałek. Grali także: Maciej Kikolski, Wiktor Smoliński, Dominik Bieniek, Kacper Urbański, Miłosz Kurowski, Kacper Śmiglewski, Łukasz Gerstensten.