U-19 kobiet: Porażka w pierwszym meczu towarzyskiego turnieju

Podopieczne Katarzyny Barlewicz przegrały 2:4 z Islandią w pierwszym spotkaniu towarzyskiego turnieju, który jest rozgrywany w Portugalii.

Reprezentantki Polski źle weszły w środowy mecz, ponieważ pierwszą bramkę straciły już w 2. minucie, a w 12. minucie zrobiło się 0:2. Co prawda, tuż przed upływem pierwszego kwadransa gry do siatki trafiła Magdalena Sobal, jednakże Islandki przed przerwą odpowiedziały jeszcze jednym golem. Po zmianie stron na listę strzelczyń wpisywały się już tylko zawodniczki z Północy. Rzecz w tym, że… jedna bramka była samobójcza.

„Biało-czerwone” ponownie wybiegną na boisko w sobotę. Ich przeciwniczkami będą Walijki.

Polska 2:4 Islandia
(Sobal, <samobójcza> – Heiðarsdóttir x2, Tryggvadóttir, Jörundsdóttir)

Skład Polek: Marta Michlewicz, Martyna Cygan, Oliwia Domin, Milena Kazanowska (Oliwia Bałdyga), Oliwia Katowicz, Weronika Tarnawska (Urszula Onoszko), Patrycja Kozarzewska (Patrycja Sarapata), Martyna Gąsiorek (Julia Jędrzejewska), Katja Skupień (Nicole Jendrzejczyk), Magdalena Sobal, Julia Piętakiewicz (Martyna Duchnowska)