U-19 kobiet: Polki zremisowały towarzysko z Portugalią

Podopieczne Katarzyny Barlewicz zremisowały 1:1 z Portugalią w ostatnim meczu towarzyskiego turnieju, który odbył się na Półwyspie Iberyjskim.

„Biało-czerwone” podchodziły do środowego spotkania po rozgromieniu 10:2 Walii oraz porażce 2:4 Islandii. Portugalki były zdecydowanie większym wyzwaniem, lecz na kilka minut przed zmianą stron to Martyna Duchnowska wyprowadziła swój zespół na prowadzenie. Gospodynie doprowadziły do wyrównania w drugiej połowie. Bramkę na 1:1 zdobyła Maria Ferreira.

Polska 1:1 Portugalia
(Duchnowska – Ferreira)

Skład Polski: Kinga Seweryn, Oliwia Bałdyga, Urszula Onoszko (Julia Kolis), Martyna Cygan, Nicole Jendrzejczyk (Martyna Gąsiorek), Oliwia Katowicz, Oliwia Domin, Patrycja Kozarzewska, Julia Jędrzejewska (Katja Skupień), Magdalena Sobal, Martyna Duchnowska (Julia Piętakiewicz)