U-16: „Biało-czerwoni” ograli Luksemburg

Podopieczni Rafała Lasockiego pokonali 2:0 Luksemburg w pierwszym spotkaniu UEFA Development Cup, który jest rozgrywany nad Wisłą. Reprezentanci Polski ponownie wybiegną na boisko w środę, gdy zmierzą się z Republiką Południowej Afryki.

„Biało-czerwoni” dobrze weszli w poniedziałkowy mecz, natomiast… równocześnie całą drugą połowę musieli grać w osłabieniu. W 16. minucie na listę strzelców wpisał się Hubert Jasiak, a tuż przed przerwą drugą żółtą kartkę obejrzał Mateusz Dziewiatowski. Polacy poradzili sobie w dziesiątkę i po zmianie stron zdobyli drugą bramkę.

Polska 2:0 Luksemburg
(Jasiak, Szulc)

Skład Polski: Mateusz Jeleń, Mateusz Dziewiatowski, Hubert Jasiak (Mikołaj Molendowski), Adrian Przyborek, Cyprian Popielec (Kacper Potulski), Kacper Szulc (Kamil Jakóbczyk), Dawid Mazurek, Jakub Kaczemba, Bartosz Mazurek (Matias Pruszko), Jan Leszczyński, Patry Mazur