U-15: Podopieczni Dariusza Gęsiora ulegli Włochom

Podopieczni Dariusza Gęsiora ulegli 1:3 Włochom w pierwszym towarzyskim spotkaniu, które rozegrano w Coverciano. Rewanż odbędzie się w czwartek.

To gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie we wtorkowym meczu, jednakże w 10. minucie Oliwier Siniawski doprowadził do wyrównania. „Squadra Azzurra” na przerwę schodzili z wynikiem 2:1, a po zmianie stron strzelili trzeciego gola.

Polska 1:3 Włochy
(Siniawski – Campaniello, Lontani, Blini)

Skład Polski: Jakub Zieliński, Dawid Korzeniowski, Mateusz Cegliński, Gracjan Czapniewski (Tymoteusz Gmur), Mateusz Bartkowiak (Stanisław Kubiak), Sammy Dudek, Maciej Ruszkiewicz (Jakub Falkiewicz), Daniel Węgrzyn (Michał Osowski), Jędrzej Hanuszczak (Jakub Peret), Antoni Uchroński (Hubert Kędziora), Oliwier Siniawski (Wojciech Szymczak)