U-15: Polacy zremisowali z „Squadra Azzurra”

Podopieczni Dariusza Gęsiora zremisowali 2:2 z Włochami w rewanżowym spotkaniu towarzyskiego dwumeczu. W pierwszej potyczce padł wynik 3:1 dla zawodników z Półwyspu Apenińskiego.

„Biało-czerwoni” na przerwę schodzili z rezultatem 0:1, ale niedługo po zmianie stron zdołali najpierw doprowadzić do wyrównania, a następnie wyjść na prowadzenie. Decydującą bramkę w czwartkowej batalii zdobył w 68. minucie Simone Lontani.

Polska 2:2 Włochy
(Dudek, Cegliński – Lontani x2)

Skład Polski: Antoni Błocki, Stanisław Kubiak (Antoni Uchroński), Tymoteusz Gmur (Jędrzej Hanuszczak), Gracjan Czapniewski, Hubert Kędziora, Mateusz Grześka (Michał Osowski), Mateusz Cegliński, Jakub Falkiewicz, Sammy Dudek (Maciej Ruszkiewicz), Jakub Peret (Daniel Węgrzyn), Wojciech Szymczak (Oliwier Siniawski)