U-15: „Biało-czerwoni” ponownie nie dali szans Irlandii Północnej

Podopieczni Marcina Włodarskiego ograli 6:2 Irlandię Północną w rewanżowym spotkaniu towarzyskiego dwumeczu. Pierwsze starcie zakończyło się wynikiem 7:0 dla Polski.

„Biało-czerwoni” świetnie rozpoczęli czwartkową potyczkę, bo do 20. minuty zdążyli zanotować cztery trafienia, a piątego gola dołożyli na kwadrans przed przerwą. Gospodarze wzięli się za odrabianie strat po zmianie stron, ale wszystko, na co ich było stać, to dwie bramki autorstwa Caluma Andersona i Joela Kerra.

Polska 6:2 Irlandia Północna
(Kucharski x2, Cecuła, Ogólski, Walendzik, Hańćko – Anderson, Kerr)

Skład Polski: Tomasz Pytlak, Piotr Bartnicki, Bartosz Walendzik, Kacper Cecuła (Kajetan Feliks), Patryk Bojek (Aleksander Wyganowski), Patryk Prajsnar (Bartosz Szywała), Maciej Kucharski (Fabian Mazur), Oliwier Pławiński (Kacper Berkowski), Kacper Boratyński (Gracjan Nicpoń), Adam Hańćko, Bartosz Okólski (Philip Buchta)