U-16: „Biało-czerwoni” rozpoczęli towarzyski turniej od porażki

Reprezentanci Polski do lat 16 przegrali 0:2 ze Szwajcarią w pierwszym spotkaniu towarzyskiego turnieju, który jest rozgrywany w hiszpańskim San Pedro del Pinatar.

Podopieczni Dariusza Gęsiora zarówno pierwszą, jak i drugą bramkę stracili po zmianie stron. W 70. minucie na listę strzelców wpisał się Norbu Lhakpa, a kilka minut później do siatki trafił Josip Bralić.

„Biało-czerwoni” ponownie wybiegną na boisko w piątek. Ich przeciwnikiem będzie Szkocja lub Wyspy Owcze.

Polska 0:2 Szwajcaria
(Lhakpa, Bralić)

Skład Polski: Jakub Zieliński, Dawid Korzeniowski, Hubert Kędziora, Mateusz Cegliński, Jakub Falkiewicz (Maciej Ruszkiewicz), Michał Osowski (Olivier Łętek), Natan Waligóra (Kristijan Jovović), Sammy Dudek, Antoni Uchroński (Wojciech Machura), Daniel Węgrzyn (Kamil Małota), Stanisław Kubiak (Pascal Mozie)