U-19 kobiet: Reprezentantki Polski wygrały towarzyski turniej w Portugalii!

„Biało-czerwone” wracają do domu z kompletem zwycięstw w towarzyskich rozgrywkach w Portugalii. Podopieczne Katarzyny Barlewicz w trzecim meczu pokonały 1:0 Austrię.

Zawodniczki znad Wisły rozpoczęły turniej od zwycięstwa 3:0 z Węgrami, a następnie ograły 3:2 reprezentację Portugalii.

W decydującym spotkaniu Polki okazały się lepsze od Austriaczek. Jedyną bramkę we wtorkowym starciu zdobyła w 84. minucie Julia Jędrzejewska, która po przerwie zastąpiła na placu gry Wiktorię Kuprowską.

Polska 1:0 Austria
(Jędrzejewska)

Skład Polski: Kinga Seweryn, Oliwia Bałdyga (Nicole Jendrzejczyk), Maja Kuleczka, Oliwia Szewczyk, Wiktoria Kuprowska (Julia Jędrzejewska), Magdalena Półrolniczak (Gabriela Lewicka), Paulina Piksa, Martyna Gąsiorek (Paulina Guzik), Jagoda Cyraniak, Julia Gutowska (Julia Piętakiewicz), Aleksandra Bogucka (Zuzanna Grzywińska)