U-16: Przegrywamy wysoko z Rumunią

Zazwyczaj na naszych łamach informujemy o korzystnych rezultatach młodzieżowych reprezentacji Polski, aczkolwiek dziś jest inaczej. W czwartek „biało-czerwoni” przegrali 0:3 z Rumunią.

Nie widzieliśmy samego meczu (nie był transmitowany), więc ciężko napisać nam coś więcej o tym występie podopiecznych Dariusza Gęsiora. Zawodnicy znad Wisły na przerwę schodzili z wynikiem 0:1, natomiast w pierwszym kwadransie drugiej połowy stracili następne dwie bramki.

Kadra Polski do lat 16 w pierwszym spotkaniu towarzyskiego turnieju zremisowała 2:2 z Danią. W sobotę Polacy zmierzą się z reprezentacją Chin.

Polska 0:3 Rumunia
(Mițaru, Avrămescu, Leniart <s>)

Skład Polski: Jan Jach, Bartosz Pinkowski, Mateusz Cegliński (Marcel Ślusar), Hubert Kędziora, Jakub Grześkowiak (Wojciech Machura), Adam Ciućka (Filip Karmelita), Maciej Ruszkiewicz (Jakub Falkiewicz), Mateusz Leniart, Karol Delikat (Pascal Mozie), Mikołaj Czerniatowicz (Filip Skorb), Olivier Siniawski (Igor Tyjon)