Kto zagra w stolicy? Znamy wszystkich finalistów XXIV edycji Pucharu Tymbarku!

Wszystko zaczęło się 6 maja, a skończyło 19 dni później. Wczoraj w Łodzi odbyły się ostatnie finały wojewódzkie XXIV edycji Pucharu Tymbarku, co oznacza, że poznaliśmy komplet 64 drużyn, które w dniach 8-10 czerwca zagrają w Warszawie!

Kto zagra w stolicy? Znamy wszystkich finalistów XXIV edycji Pucharu Tymbarku!

Zaczęliśmy od Stalowej Woli (woj. podkarpackie), a następnie zawitaliśmy do: Kluczborka (woj. opolskie), Sosnowca (woj. śląskie), Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie), Świecia (woj. kujawsko-pomorskie), Ośna Lubuskiego (woj. lubuskie), Nowin (woj. świętokrzyskie), Wrześni (woj. wielkopolskie), Wadowic (woj. małopolskie), Szczecinka (woj. zachodniopomorskie), Miętnego (woj. mazowieckie), Gdańska (woj. pomorskie) oraz Łodzi.

Na wtorek (godz. 14:00) zaplanowano losowanie fazy grupowej, natomiast 8 czerwca wszystkie zespoły rozpoczną rywalizację, którą będą chciały zakończyć 10 czerwca na Stadionie Narodowym.

Na tym samym, na którym uczestnicy finałów ogólnopolskich zasiądą wieczorem, żeby wspierać reprezentację Polski w towarzyskim meczu z Turcją, który będzie dla „biało-czerwonych” ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającymi się kilka dni później mistrzostwami Europy w Niemczech.

Kto zagra w Warszawie? Finalistki U-10 dziewcząt:

  • SP 21 w Rzeszów (woj. podkarpackie)
  • SP w Choroszczy (woj. podlaskie)
  • SP 3 w Grodkowie (woj. opolskie)
  • SP w Korszach (woj. warmińsko-mazurskie)
  • SP 2 w Miliczu (woj. dolnośląskie)
  • SP 17 w Chorzowie (woj. śląskie)
  • SP 6 w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie)
  • SP w Górzynie (woj. lubuskie)
  • ZSP w Brzesku (woj. małopolskie)
  • Gwiazdki Czternastki – SP 14 w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie)
  • SP w Sierakowie (woj. wielkopolskie)
  • Gmina Brody Girls Team (woj. świętokrzyskie)
  • SP Nadarzyn (woj. mazowieckie)
  • SP w Stoczku Łukowskim (woj. lubelskie)
  • SP 48/1 w Gdańsku (woj. pomorskie)
  • ZSP w Opocznie (woj. łódzkie)

Finaliści U-10 chłopców:

  • SP 12 w Stalowej Woli (woj. podkarpackie)
  • SP 24 w Białymstoku (woj. podlaskie)
  • SP 2 w Kluczborku (woj. opolskie)
  • SP 18 w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie)
  • SMS Junior Wrocław (woj. dolnośląskie)
  • SPMS w Bielsku-Białej (woj. śląskie)
  • SP 60 w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie)
  • SP 10 APMM w Zielonej Górze (woj. lubuskie)
  • Tygryski – ZSP 2 w Chełmku (woj. małopolskie)
  • SP 7 w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie)
  • Umultowo – ZSP 9 w Poznaniu (woj. wielkopolskie)
  • Sando4 – SP 4 w Sandomierzu (woj. świętokrzyskie)
  • Traktorki – SP 81 w Warszawie (woj. mazowieckie)
  • SMS Świdnik (woj. lubelskie)
  • SMS Gedania 1922 Gdańsk (woj. pomorskie)
  • SP 1 w Koluszkach (woj. łódzkie)

Finalistki U-12 dziewcząt: 

  • SP 2 SPEC Stal Łańcut (woj. podkarpackie)
  • SP w Choroszczy (woj. podlaskie)
  • UKS SAP Szóstka (woj. opolskie)
  • SP w Bratianie (woj. warmińsko-mazurskie)
  • SP w Żmigrodzie (woj. dolnośląskie)
  • SP 17 w Chorzowie (woj. śląskie)
  • SP 6 w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie)
  • SP w Sławie (woj. lubuskie)
  • SP w Wierzchosławicach (woj. małopolskie)
  • Pantery – SP 1 w Drawsku Pomorskim (woj. zachodniopomorskie)
  • ZS w Łęce Opatowskiej (woj. wielkopolskie)
  • AP PSP Klimontów (woj. świętokrzyskie)
  • SP 2 Płońsk (woj. mazowieckie)
  • LSM 57 w Lublinie (woj. lubelskie)
  • SP CzePom – SP w Czeczewie i SP w Pomieczynie – (woj. pomorskie)
  • SP w Zelowie (woj. łódzkie)

Finaliści U-12 chłopców:

  • SMS Resovia (woj. podkarpackie)
  • ZSP 2 w Białymstoku (woj. podlaskie)
  • SP 2 w Kluczborku (woj. opolskie)
  • SP 18 w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie)
  • SMS Chrobry Głogów (woj. dolnośląskie)
  • SMS w Tychach (woj. śląskie)
  • SMS Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)
  • SP 10 APMM w Zielonej Górze (woj. lubuskie)
  • Lider – SP 20 w Nowym Sączu (woj. małopolskie)
  • SP w Bezrzeczu (woj. zachodniopomorskie)
  • SP 7 w Lesznie (woj. wielkopolskie)
  • SP 34 w Kielcach (woj. świętokrzyskie)
  • Liski Radom (woj. mazowieckie)
  • SP 5 w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie)
  • SP 5 w Gdańsku (woj. pomorskie)
  • SP 1 w Opocznie (woj. łódzkie)

Fot. Michał Stańczyk