Pomimo spadku z Ekstraklasy, Warta Poznań wyróżniała się w naszej lidze grą obronną. Na jej temat porozmawiamy w podcaście „Jak Uczyć Futbolu” z Arkadiuszem Szczerbowskim, drugim trenerem w sztabie Dawida Szulczka.
Kiedy nagrywaliśmy tę rozmowę, trudno było przypuszczać, że sezon dla „Zielonych” zakończy się tak źle. Treści poruszone w rozmowie są jednak ponadczasowe i warto z uwagą ich wysłuchać.
W wywiadzie przede wszystkim dyskutowaliśmy o wysokim pressingu i determinacji, z którą zawodnicy z Poznania potrafili „siadać” na swoich przeciwników. Jak wyglądały założenia Warciarzy? Jak pracowano nad nimi w treningach?
Premiera 210. odcinka „Jak Uczyć Futbolu” w poniedziałek o 8:00. Materiał do odsłuchu dostępny będzie na soundcloudzie oraz w każdej aplikacji podcastowej.
Fot. Newspix
Obserwuj @pmamczak
KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ