Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rundy jesiennej w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Juniorzy młodsi wrócą do gry już 21 sierpnia, a pierwszą część sezonu zakończą dokładnie trzy miesiące później.
Tytułu w tej kategorii wiekowej będzie bronił UKS SMS Łódź, który w finale niespodziewanie okazał się lepszy od Lecha Poznań. Na szczeblu centralnym będziemy również oglądać… pięć zespołów Jagiellonii Białystok. Pierwsza kolejka rusza 21 sierpnia, ale ciekawiej będzie w drugiej, gdy zmierzą się m.in. Śląsk Wrocław z Zagłębiem Lubin i Lech Poznań z Pogonią Szczecin.
Grupa A:
Kolejka 1 – 21-22 sierpnia
Jagiellonia Białystok – MKS Polonia Warszawa
Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn
Legia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok
Kolejka 2 – 28-29 sierpnia
MKS Polonia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok
Stomil Olsztyn – Legia Warszawa
UKS SMS Łódź – Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok – Ząbkovia Ząbki
Kolejka 3 – 4-5 września
Ząbkovia Ząbki – Polonia Warszawa
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź
AP Jagiellonia Białystok – Stomil Olsztyn
***
Grupa B:
Kolejka 1 – 21-22 sierpnia
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
AP Reissa – Arka Gdynia
Chemik Moderator Bydgoszcz – Fase Szczecin
Kolejka 2 – 28-29 sierpnia
Lechia Gdańsk – Fase Szczecin
Arka Gdynia – Chemik Moderator Bydgoszcz
Warta Poznań – AP Reissa
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Kolejka 3 – 4-5 września
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
AP Reissa – Lech Poznań
Chemik Moderator Bydgoszcz – Warta Poznań
Fase Szczecin – Arka Gdynia
***
Grupa C:
Kolejka 1 – 21-22 sierpnia
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin – Miedź Legnica
GKS Tychy – Górnik Zabrze
Odra Opole – Raków Częstochowa
Kolejka 2 – 28-29 sierpnia
Ruch Chorzów – Raków Częstochowa
Górnik Zabrze – Odra Opole
Miedź Legnica – GKS Tychy
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin
Kolejka 3 – 4-5 września
Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów
GKS Tychy – Śląsk Wrocław
Odra Opole – Miedź Legnica
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
***
Grupa D:
Kolejka 1 – 21-22 sierpnia
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Korona Kielce – Wisła Puławy
Wisła Kraków – AP TOP 54 Biała Podlaska
Resovia Rzeszów – Cracovia
Kolejka 2 – 28-29 sierpnia
Motor Lublin – Cracovia
AP TOP 54 Biała Podlaska – Resovia Rzeszów
Wisła Puławy – Wisła Kraków
Stal Rzeszów – Korona Kielce
Kolejka 3 – 4-5 września
Korona Kielce – Motor Lublin
Wisła Kraków – Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów – Wisła Puławy
Cracovia – AP TOP 54 Biała Podlaska
Fot. Newspix
Obserwuj @Bartek_Lodko
KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ