Gavia Choszczno Niezweryfikowana

Email: apgavia @wp.pl, Tel: 533 306 366, 793 230 682

Rok założenia: 2010

ul. Mickiewicza 32, 73-200 Choszczno

  • Możliwość treningu na naturalnej nawierzchni
  • Obozy sportowe latem i zimą
  • Możliwość treningu dziewczynek
  • Brak drużyny w CLJ
Zobacz więcej

O AKADEMII

Infrastruktura:

AP Gavia korzysta z obiektów miejskich, w których skład wchodzą trzy boiska trawiaste, z czego dwa są pełnowymiarowe. W hotelu na stadionie jest pełne zaplecze sanitarne - pięć pomieszczeń, w tym dwie dla drużyn, jedna dla sędziów, dwie na sprzęt sportowy i meczowy. Zimą treningi odbywają się na orlikach i w halach sportowych. Na powietrzu z wyjątkiem najmłodszych grup, wszystkie inne przynajmniej 1-2 razy mają zajęcia na dworze.

Strona www:

choszcznocup.pl

Cena za udział w zajęciach:

Opłata członkowska wynosi 100 złotych miesięcznie. Rodzice są zobowiązani do zakupu sprzętu sportowego (dres, komplety treningowe, itp.) w firmie JAKO, z którą współpracuje Gavia. Sprzęt meczowy i wszelkiego rodzaju sprzęt treningowy zapewnia Akademia

ZAPLECZE SZKOLENIOWE

Liczba i wykształcenie trenerów:

W Akademii trenuje siedmiu trenerów i trzech asystentów (obecnie na kursie UEFA C). Jeden trener posiada licencje UEFA A i po trzech z licencją UEFA B i UEFA C.

Program szkolenia:

 Własny, oparty na NMG.

Częstotliwość zajęć:

juniorzy młodsi, trampkarze 4 x w tygodniu i mecz mistrzowski młodzicy, orliki, żaki 3x w tygodniu i mecz lub turniej skrzaty 2xw tygodniu 1x w miesiacu turniej

ZAPLECZE SPORTOWE

Szkolone roczniki:

Od rocznika 2002 do 2014 (od juniora młodszego do skrzata). Cztery dziewczynki trenujące w grupach z chłopcami. Dwie w młodzikach, dwie w orlikach.

Liczba grup treningowych:

11

Liczba dzieci w grupie:

14-20

Czy w klubie funkcjonuje drużyna seniorska:

Na obecną chwilę jest drużyna seniorów w klasie okręgowego, ale istnieje prawdopodobieństwo, że nie przystąpi na wiosnę do rozgrywek. Jesteśmy na etapi rozmów z Pogonią Szczecin w sprawie współpracy

Czy klub posiada drużynę w którejś z CLJ:

NIE

Rozgrywki, w których uczestniczą drużyny:

WLJ młodszych, WLT młodszych, Terenowa liga trampkarzy, okręgowa liga młodzika młodszego, liga orlika starszego, liga orlika młodszego, liga żaka, liga skrzata.

Gavia Choszczno

Akademia Piłkarska Gavia działa w Choszcznie. Jak na 14 tysięczne miasteczko liczba 200 zawodników robi wrażenie, a kilku zawodników potrafią rodzice przywieźć z miejscowości oddalonej od Choszczna o ponad 30 km. Gavia jest bardzo blisko nawiązania współpracy z Pogonią Szczecin i będzie to duży krok w rozwoju zarówno dla zawodników jak i trenerów. W klubie jest możliwość treningu dziewczynek. Akademia dwa razy w roku jeździ na obozy sportowe latem i zimą. Ich marzeniem jest sztuczne boisko i klasy sportowe, do czego chcą dążyć.

Podsumowanie

  • Możliwość treningu na naturalnej nawierzchni
  • Obozy sportowe latem i zimą
  • Możliwość treningu dziewczynek
  • Brak drużyny w CLJ