Akademia Piłkarska Namysłów Niezweryfikowana

Email: [email protected], Tel: 535-898-812

Rok założenia: 2018

ul. Pułaskiego 26, 46-100 Namysłów

 • Wysoki poziom szkolenia
 • Indywidualne podejście do zawodnika
 • Częsty udział w turniejach
 • Infrastruktura
 • Szkolenie tylko do 12 roku życia
Zobacz więcej

O SZKÓŁCE

Infrastruktura:

Akademia trenuje na dwóch pełnowymiarowych boiskach trawiastych oraz trzech orlikach. Zmuszeni są do jeżdżenia po różnych boiskach.

Strona www:

Akademia Piłkarska Namysłów/Facebook

Cena za udział w zajęciach:

80 złotych

Źródło zdjęć:

Akademia Piłkarska Namysłów/Facebook

ZAPLECZE SZKOLENIOWE

Liczba i wykształcenie trenerów:

5 trenerów, trzema z licencjami UEFA A i dwóch z licencjami UEFA C

Program szkolenia:

Własny, oparty na programie Śląska Wrocław.

Częstotliwość zajęć:

Trzy treningi w tygodniu + indywidualne

ZAPLECZE SPORTOWE

Szkolone roczniki:

2007-2016

Liczba grup treningowych:

7

Liczba dzieci w grupie:

12-15

Czy w klubie funkcjonuje drużyna seniorska:

NIE

Czy klub posiada drużynę w którejś z CLJ:

NIE

Rozgrywki, w których uczestniczą drużyny:

Rozgrywki Opolskiego Związku Piłki Nożnej + turnieje m.in. "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Akademia Piłkarska Namysłów

Akademia Piłkarska Namysłów jest stowarzyszeniem mającym na celu rozpowszechnianie walorów piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży z Namysłowa i okolic. AP Namysłów powstała z inicjatywy rodziców i trenerów, by wspomóc najmłodszych zawodników w ich rozwoju sportowym. To pierwsza taka inicjatywa w Namysłowie oparta na spójnym i przemyślanym planie pracy dziećmi. Chcą stworzyć im warunki do doskonalenia umiejętności piłkarskich na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym kształtowaniu ich charakterów poprzez propagowanie pozytywnego wpływu sportów drużynowych na relacje międzyludzkie.

Dbają o fair play, o kulturę osobistą na boisku i poza nim, o pielęgnowanie koleżeństwa, lojalności, poczucia odpowiedzialności i więzi z drużyną. Chcą rozwijać w dziewczynkach i chłopcach pasję do sportu, nauczyć ich pięknej radości ze zwycięstwa, ale i godnej postawy po porażce. Starają się, żeby ich zawodnicy byli również dobrymi uczniami w swoich szkołach. Są wśród nich uczniowie klasy sportowej oraz beneficjenci stypendiów naukowych. Udowadniają, że sport i nauka nie wykluczają się wzajemnie. Przeciwnie, determinacja w dążeniu do celu wypracowana na boisku pomaga w lepszym podejściu do zdobywania wiedzy. Natomiast systematyczność w nauce ma swoje odbicie w regularnym uczęszczaniu na treningi.

Ich zawodnicy trenują już od kilku lat, wielu z nich ma na koncie pierwsze sukcesy na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Uczestniczą regularnie w turniejach w Polsce i zagranicą. Wpajają dzieciom, że mogą być dumne z miejsca, z którego pochodzą i zawsze godnie reprezentują rodzinne miasto. Jednocześnie chcą otwierać im drzwi do świata, by mogli sprawdzić się i udowodnić, że ciężka praca połączona z talentem determinuje naszą przyszłość. Chcą, by ośmielili się marzyć o sukcesach, pozbyli się ewentualnych kompleksów, by gra w piłkę sprawiała im radość, kształtując w nich ducha pozytywnej rywalizacji.

Podsumowanie

 • Wysoki poziom szkolenia
 • Indywidualne podejście do zawodnika
 • Częsty udział w turniejach
 • Współpraca ze Śląskiem Wrocław
 • Infrastruktura
 • Szkolenie tylko do 12 roku życia