Chrobry Głogów (SMS) Niezweryfikowana

Email: [email protected], Tel: 76 835 66 55

Rok założenia: 2015

ul. Obozowa 3 67-200 Głogów

O SZKÓŁCE

Infrastruktura:

Cztery boiska, w tym trzy z nawierzchnią naturalną i jedno z nawierzchnią sztuczną, dwie siłownie, bieżnia, pływalnia. Trzy szatnie w budynku klubowym, pięć szatni w budynku z halą widowiskowo-sportową przy boiskach szkółki

Strona www:

http://sms.glogow.pl

Cena za udział w zajęciach: ?  

ZAPLECZE SZKOLENIOWE

Liczba i wykształcenie trenerów:

10 trenerów - większość UEFA B, kilku z UEFA A

Program szkolenia:

Własny

Częstotliwość zajęć:

3-5 razy w tygodniu

ZAPLECZE SPORTOWE

Szkolone roczniki:

Od Żaka do Juniora Starszego

Liczba grup treningowych:

11

Liczba dzieci w grupie:

Około 25

Czy w klubie funkcjonuje drużyna seniorska:

TAK

Czy klub posiada drużynę w którejś z CLJ:

TAK

Rozgrywki, w których uczestniczą drużyny:

Ligi wojewódzkie oraz okręgowe

Chrobry Głogów (SMS)

   Szkółka piłkarska CERTUS jest połączeniem profesjonalnych treningów, edukacji oraz opcjonalnie internatu. Wszystko powiązane jest z pierwszoligowym klubem Chrobry Głogów, co daje możliwość trenowania, a następnie debiutu na zapleczu ekstraklasy. Wiele boisk pozwala na prowadzenie zajęć kilku roczników w tym samym czasie. Odbywają się one codziennie przed lekcjami lub między nimi, ewentualnie dodatkowe (przykładowo: motoryczne) wieczorem.

Dojazdy ze szkoły lub internatu na treningi nie stanowią najmniejszego problemu, ponieważ zawsze o odpowiedniej godzinie na zawodników czeka autobus, który transportuje ich w odpowiednie miejsce, na odpowiednie boisko. Identyczna sytuacja występuje dwie godziny później, kiedy pojazd czeka, aby przewieźć chłopaków do szkoły.

W ciągu tygodnia szkółka CERTUS zapewnia 16 godzin zajęć sportowych. W razie potrzeby dostępna jest opieka psychologa sportowego, który pomaga nie tylko w wypadku problemów, ale również prowadzi zajęcia poprawiające koncentrację na boisku lub ograniczające stres przedmeczowy.          W wypadku urazów, kontuzji do dyspozycji jest fizjoterapeuta oraz lekarz sportowy.

Podsumowanie