Football Academy Nakło nad Notecią Niezweryfikowana

Email: [email protected] , Tel: 531 525 332

Rok założenia: 2012

Os. J. Sobieskiego 7/7 89-100 Paterek

O SZKÓŁCE:

Infrastruktura:

Treningi odbywają się na obiektach gminnych i powiatowych. Główna baza treningowa znajduje się na Stadionie Miejskim im. Klemensa Biniakowskiego w Nakle nad Notecią, ul. Armii Krajowej 4a - dwie płyty pełnowymiarowe – sztuczna i naturalna. Obiekt wyposażony w oświetlenie (tylko na sztucznej), trybuny (tylko przy naturalnej), bramki stale przymocowane do podłoża o rozmiarze 7,32 x 2,44 na każdym boisku, dwie bramki przenośne 5x2. Na terenie znajduje się budynek w którym są dwie szatnie wyposażone w prysznice i toalety – do dyspozycji w trakcie treningów. Poza tym są pomieszczenia do przechowywania sprzętu, zaplecze dla sędziów i pomocy przedmedycznej. Na terenie obiektu znajdują się też sanitariaty dla kibiców. Na tym obiekcie akademia rozgrywa spotkania w lidze młodzika, orlika i żaka. Drugim miejscem ich treningów jest gminny obiekt - boisko typu orlik w miejscowości Sadki, ul. Mickiewicza 1 – boisko ze sztuczną nawierzchnią z pełnym oświetleniem, dwie szatnie wyposażone w prysznice i toalety. Na tym boisku rozgrywają oni spotkania w lidze orlika i żaka.

W okresie zimowym treningi odbywają się w wynajętych na szkolnych salach gimnastycznych w Nakle oraz w pobliskich miejscowościach.

Strona www:

www.footballacademy.pl

Cena za udział w zajęciach:

55-129 złotych miesięcznie

Znani wychowankowie:

-

Źródło zdjęć:

Facebook/Football Academy Nakło

ZAPLECZE SZKOLENIOWE:

Liczba i wykształcenie trenerów:

Czterech trenerów - licencje UEFA B oraz Grassroots C, dwóch asystentów bez licencji

Program szkoleniowy:

Zunifikowany system szkolenia Football Academy oraz NMG

Częstotliwość zajęć:

1, 2 lub 3 razy w tygodniu

ZAPLECZE SPORTOWE:

Szkolone roczniki:

Od Skrzata do Młodzika

Liczba grup treningowych:

8

Liczba dzieci w grupie:

10-16

Czy w klubie funkcjonuje drużyna seniorska?

NIE

Czy klub posiada drużynę w którejść z CLJ?

NIE

Rozgrywki, w których uczestniczą drużyny:

Rozgrywki wojewódzkie

Football Academy Nakło nad Notecią

W maju 2018 roku, trenerzy FA Nakło wybrali się na staż do Akademii Lecha Poznań. Pod własne skrzydła wzięli ich m.in. Rafał Ulatowski czy Amilcar Carvalho. Sam Ulatowski wówczas objął na moment obowiązki pierwszego trenera “Kolejorza”, po zwolnieniu Nenada Bjelicy. Ta szkółka jest kolejną gałęzią szerokiej sieci uznanej akademii Football Academy.

Podsumowanie