Przemysław Poznań Niezweryfikowana

Email: [email protected], Tel: 532 411 412

Rok założenia: 2004 (Protoplasta 1952)

Os Polan 100, Poznań 61-253

 • Własne boiska
 • Możliwość treningów na naturalnej nawierzchni
 • Drużyna seniorska
 • Nieoświetlone własne obiekty
 • Brak drużyny w CLJ
Zobacz więcej

O KLUBIE

Infrastruktura:

Klub posiada dwa własne boiska z czego jedno jest pełnowymiarowe z trawą naturalną bez oświetlenia. Znajdują się tam dwie szatnie oraz magazyn klubowy. Drugie boisko jest wymiarów Orlika z trawą naturalna bez oświetlenia. Klub wynajmuje dwa boiska pełnowymiarowe ze sztuczna trawą i oświetleniem. Jedno z nich  należy do Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 i drugie należące do Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Dodatkowo klub korzysta z trzech Orlików ze sztuczną trawą. W okresie zimowym dla najmłodszych grup wynajmowane są sale gimnastyczne w 6 szkołach znajdujących się na poznańskich Ratajach.

Strona www:

mksprzemyslaw.pl

Cena za udział w zajęciach:

Od 80 zł do 120 w zależności od kategorii wiekowej, drugie dziecko 50 % rabatu.

Źródło zdjęć:

Facebook MKS Przemysław Poznań

ZAPLECZE SZKOLENIOWE

Liczba i wykształcenie trenerów:

Klub zatrudnia aktualnie 18 trenerów w tym 2 trenerów z uprawnieniami UEFA – A, 6 trenerów z UEFA-B oraz pozostali z UEFA-C, dwóch trenerów bramkarzy oraz trener od przygotowania motorycznego. Dodatkowo klub ściśle współpracuje z COREclinik gdzie przeprowadzane są treningi specjalistyczne – stabilizacyjne.

Program szkolenia:

Klub pracuje głównie na narodowym modelu gry. Własny program szkolenia jest w trakcie opracowywania.

Częstotliwość zajęć:

Wszystkie zespoły od Orlika w górę maja po 3 jednostki treningowe. Żaki i skrzaty maja po dwie jednostki w tygodniu. Dla bramkarzy dodatkowo przewidziane są dwie jednostki treningowe. Chętni zawodnicy mogą trenować cztery razy w tygodniu. Dla grup starszych jest to trening motoryczny a dla młodszych trening stabilizacyjny.

ZAPLECZE SPORTOWE

Szkolone roczniki:

Szkolenie rozpoczynamy od 4 roku życia do Juniora Starszego.

Liczba grup treningowych:

W klubie trenuje aktualnie 13 grup młodzieżowych w każdej kategorii wiekowej.

Liczba dzieci w grupie:

Od 16 do 24.

Czy w klubie funkcjonuje drużyna seniorska:

Tak, A-klasa.

Czy klub posiada drużynę w którejś z CLJ:

Nie

Rozgrywki, w których uczestniczą drużyny:

Rozgrywki WZPN oraz turnieje.

Przemysław Poznań

Młodzieżowy Klub Sportowy Przemysław jest poznańskim klubem funkcjonującym na dzielnicy Rataje. Zajęcia w klubie odbywają się w trybie grupowym. Maksymalna liczba zawodników w grupie treningowej jest dobierana w taki sposób, aby trening był jak najbardziej efektywny. Zajęcia treningowe, turnieje sportowe, mecze towarzyskie i ligowe, mają charakter zajęć pozalekcyjnych. Czas jednej sesji treningowej oraz ilość dni treningowych uzależniony jest od wieku zawodników. W ramach prowadzonych zajęć obok treningów piłkarskich, prowadzone są dodatkowe jednostki z trenerem przygotowania motorycznego oraz specjalistyczny trening bramkarski. Prowadzone są także zajęcia stabilizacyjne w specjalistycznej przychodni. Klub współpracuje ze Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 1 i posiada tam III klasę w wygaszających gimnazjach. Chętni zawodnicy uczęszczają do Liceum Mistrzostwa Sportowego nr 1. Prezesem MKS-u jest Tomasz Kapturzak, a trenerem koordynatorem Dariusz Kustoń.

Podsumowanie

 • Własne boiska
 • Możliwość treningów na naturalnej nawierzchni
 • Drużyna seniorska
 • Możliwość uczestnictwa w klasach sportowych
 • Szeroka kadra trenerska
 • Nieoświetlone własne obiekty
 • Brak drużyny w CLJ