Weszło Junior

Stały bywalec PGE Narodowego. Poznajcie trenera Marcina Maculskiego

– Trzy lata pod rząd byliśmy w ścisłym finale w kategorii U-10. Dwa razy nie udało nam się wygrać, ale w ubiegłym roku zasłużenie zostaliśmy najlepszą drużyną w Polsce – mówi trener Beniaminka Krosno Marcin Maculski. Nie ma co ukrywać, jest to jedna z postaci Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Regularnie zgłasza drużyny i prowadzi je z sukcesami aż do samego finału. 

Beniaminek Krosno dzięki Turniejowi wypromował się niesamowicie. Każdemu, kto interesuje się piłką młodzieżową, ta nazwa nie może być już obca. Mowa bowiem głównie o dziewczynkach, bo to one są współautorami tych corocznych sukcesów akademii z Podkarpacia. Trener Maculski to fachowiec, którego przedstawiamy z czystym sumieniem. Jest to postać, która mamy nadzieje zainspiruje innych trenerów do ciągłego rozwijania się i inwestowania w siebie.

Kto wie trenerze, może za jakiś czas będziemy pisać również o Tobie.

Na naszych łamach mieliście już możliwość przeczytać wywiad z trenerem Maculskim oraz poznać bliżej akademie Beniaminka Krosno.

Zapraszamy na krótki materiał przygotowany przez portal Łączy Nas Piłka o trenerze Maculskim. Nie ma mowy o  przypadku jeśli, ktoś trzy razy z rzędu dociera do ścisłego finału na PGE Narodowym. Jednak dla trenera dziewczynek z Beniaminka cel jest inny. Jaki?

fot. ŁNP