Weszło Junior

QUIZ. Test wiedzy o CLJ. Co wiesz o Centralnej Lidze Juniorów?

Zauważyliśmy, że z quizów, które dla was przygotowujemy, najchętniej rozwiązujecie te związane z Centralną Ligą Juniorów. Co powiecie więc na mały test wiedzy o CLJ? Dwadzieścia pięć pytań, cztery warianty odpowiedzi do każdego, w tym jedna poprawna – i dziesięć minut na rozwiązanie całości. Jeśli ta forma przypadnie wam do gustu, zaserwujemy wam więcej pytań z tej dziedziny. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, co sądzicie o trudności quizu.

Wcześniej skupialiśmy się w naszych quizach na zawodnikach, którzy grali w CLJ (TUTAJ), drużynach, które kiedykolwiek występowały na tym poziomie, jeśli chodzi o kategorię juniora starszego (TUTAJ), jak i wszystkimi ekipami, które przystąpiły do tego sezonu na juniorskim szczeblu centralnym – U-15, U-17, U-18 (TUTAJ).

Teraz bierzemy na warsztat najstarszą CLJ i zadamy wam pytania, które zweryfikują waszą wiedzą na temat tej ligi. Tradycyjnie przypominamy wam, że możecie chwalić się swoimi wynikami na Facebooku i Twitterze oraz zmierzyć się z naszymi poprzednimi quizami (TUTAJ). Powodzenia!


Fot. Newspix